5.7 °C, 2.4 m/s, 95.9 %

Sākumlapa JaunumiSporta veterānu- senioru 56.sporta spēles svara stieņa stiepšanā guļus
Sporta veterānu- senioru 56.sporta spēles svara stieņa stiepšanā guļus
29/04/2019

27.aprīlī Bauskas novada Codē notika Latvijas senioru – sporta veterānu savienības rīkotās “Pašvaldību 56. sporta spēļu finālsacensības svara stieņa spiešanā guļus”.

Sacensībās piedalījās Latvijas pilsētu un pašvaldību stiprākās sporta veterānu sievu un vīru komandas. Jelgavas pilsētu pārstāvēja pagājušā gada sporta spēļu čempioni, pauerliftinga sporta kluba “Apolons” veterāni.

Spraigā cīņā zelta medaļas izcīnīja: Ivans Raukenas (svarā līdz 74 kilogramiem), Jānis Lasmanis (svarā līdz 83 kilogramiem), Māris Neiders (svarā līdz 105 kilogramiem), Aleksandrs Smelovs (svarā līdz 105 kilogramiem). Zelta medaļu un  personīgo rekordu izcīnīja Aigars Upelnieks (svarā virs 120 kilogramiem).
Sudraba medaļu šajās sacensībās izcīnīja Jānis Lapels (svarā līdz 93 kilogramiem), bet bronzas medaļu Egīls Zeilišs (svarā līdz 120 kilogramiem).

Spēcīgākie sportisti tika apbalvoti ar kausiem – Aleksandrs Smelovs ieguva kausu kā pirmais spēcīgākais sportists savā svara kategorijas grupā, savukārt Jānis Lasmanis ieguva kausu kā trešais spēcīgākais sportists.

Komandu kopvērtējumā Jelgavas komanda ierindojās otrajā vietā aiz Bauskas komandas, lai gan iegūto punktu summa abām komandām bija vienāda. 3.vietā ierindojās komanda no Daugavpils.

Pauerliftinga sporta klubs “Apolons” gatavojas Latvijas čempionātam svara stieņa spiešanā guļus, kas notiks 4. maijā Gulbenē.

Informācija un foto: Treneris E.Jansons