Sveic labākos "Jelgavas autobusu parka" šoferus

14.03.2019.

Ceturtdien, 14.martā, SIA "Jelgavas autobusu parks" pateicās autobusu vadītājiem, kuri, izvērtējot darba rādītājus visa aizvadītā gada garumā, atzīti par 2018. gada labākajiem šoferiem. Labākos autobusu vadītājus sveica arī Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

Par 2018.gada labāko autobusa vadītāju pilsētas pārvadājumos atzīts Vladimirs Teļičenko, otrajā vietā atstājot Anatoliju Lubņevski, bet trešajā Nataļju Rahovu. Savukārt reģionālajos pasažieru pārvadājumos 1.vietu ieguvis Agris Saukums, kuram seko Juris Duplinskis un Gvido Eihentāls.

 

A.Rāviņš uzsvēra, ka pilsētu sagaida vairāki izaicinājumi pasažieru pārvadājumu jomā, kas saistīti ar vērienīgiem ceļu rekonstrukcijas darbiem un elektroautobusu ieviešanu, taču vienmēr svarīgākais būs cilvēks. "Paldies jums, autobusu vadītāji, ka savu darbu darāt ar lielu atbildību un godaprātu," labākos autobusu vadītājus sveica A.Rāviņš.

 

JAP gada labākos šoferus sveica jau sesto reizi. Gada labākie šoferi tiek vērtēti pēc vairākiem kritērijiem – iekšējo kārtības noteikumu ievērošanas, autobusu ekspluatācijas noteikumu godprātīgas pildīšanas, grafiku ievērošanas, sūdzību un pateicību saņemšanas un citiem.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies