Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018

09.04.2018.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju aicina uzņēmējus piedalīties izstādē "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018". Izstāde Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) notiks 27. un 28. aprīlī.

 

Pasākumu ik gadu apmeklē aptuveni 10 000 interesentu. Šogad "Uzņēmēju dienas Zemgalē" atzīmēs piekto gadskārtu, un izstādē paredzēta plaša programma – biznesa forums, kontaktbirža, amatnieku un mājražotāju gadatirgus, kā arī daudzveidīga kultūras programma un kustības "Latvijas labums" aktivitātes. Šogad izstādē īpašs uzsvars tiks likts uz nākotnes darbinieku iespējām, tāpēc uzņēmēji aicināti sevi prezentēt kā kompetentus un zinošus darba devējus.

 

Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš: “Jelgavas pilsētā mērķtiecīgi strādājam uzņēmējdarbības atbalstam, īpaši jaunajiem uzņēmējiem. Jelgavā jaundibināto un likvidēto uzņēmumu bilance ir labākā valstī. Nodrošinām uzņēmumu darbinieku apmācību, piedāvājam nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumus, regulāri organizējam tikšanās ar uzņēmējiem, kur tiek apzinātas problēmas. Pilsētai ir ļoti būtiskas jaunas darbavietas, un mūsu pienākums ir saglabāt balansu starp jaunu objektu ienākšanu un esošās pilsētvides kvalitātes saglabāšanu. Kopumā pilsētā uzņēmējdarbības vide sakārtojas, tā kļūst konkurētspējīgāka, Jelgava ir Zemgales uzņēmējdarbības centrs. Tāpēc ir likumsakarīgi, ka “Uzņēmēju dienu Zemgalē” tradīcija jau piekto gadu uz Jelgavu atved tik daudz un dažādu nozaru uzņēmējus.”

 

Plānots, ka pasākums notiks gan iekštelpās, gan arī ārpusē pie ZOC. Uzņēmēji pasākumam var pieteikties un informāciju par izmaksām, telpu plānojumu, saņemt elektroniski, rakstot pa e-pastu ilze.brice@chamber.lv vai zvanot pa tālruni 29141693. Uzņēmēju pieteikumi tiek gaidīti līdz aprīļa vidum. Pasākuma organizatori norāda, ka jau šobrīd ir vērojama liela uzņēmēju aktivitāte, tāpēc aicina uzņēmējus pieteikšanos neatstāt uz pēdējo brīdi.

 

Foto - pašvaldības arhīvs.

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies