Sākumlapa JaunumiSportsVK “BIOLARS/JELGAVA” BALTIJAS VOLEJBOLA LĪGĀ
VK “BIOLARS/JELGAVA” BALTIJAS VOLEJBOLA LĪGĀ
02/02/2018

Jelgavniekiem mājas spēles 3. un 4.februārī!

Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas turnīra ietvaros Igaunijā otro spēli divās dienās aizvadījusi Jurija Deveikus trenētā Jelgavas vīriešu volejbola komanda “Biolars/Jelgava”. Jelgavnieki 28.janvāra spēlē trīs setos piekāpās Igaunijas galvaspilsētas Tallinas vienībai “Selver” un šobrīd turnīra tabulā atrodas astotajā pozīcijā. Rezultatīvākais aizvadītajā spēlē Jelgavas komandā bija diagonāles pozīcijas spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis ar 13 punktiem.

Nākamo Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas spēli VK “Biolars/Jelgava” aizvadīs 3. un 4.februārī Zemgales Olimpiskajā centrā. Mājinieki sestdien pulksten 16.00 tiksies ar spēcīgo Tartu “BigBank” vienību.

Iepriekšējās spēles

Baltijas volejbola līgas 27.janvāra spēlē VK “Biolars/Jelgava” trīs setos pieveica vienu no turnīra tabulas apakšadaļas komandām “Jarvamaa”, nostiprinoties izslēgšanas spēļu zonā jeb labāko astotniekā 14 komandu konkurencē. Svētdien bija jāspēlē pret Tallinas “Selver”, kas vairs nav tik izteikta Igaunijas volejbola līdera kā pirms vairākiem gadiem, taču joprojām ir viena no pretendentēm uz augstākajām vietām, pie tam šogad komandu vada ilggadējais Jelgavas vienības un Latvijas izlases libero Austris Štāls.

Aizvadītās spēles pirmajā setā praktiski visos statistikas rādītājus bija līdzsvars vai neliels jelgavnieku pārsvars, bet izšķirošā bija spēle blokā – Tallinas vienībai pieci punkti ar bloku, kamēr jelgavniekiem tika viens, un pirmais sets zaudēts spraigā galotnē ar rezultātu 23:25. Otrajā nogrieznī uzvarai ar 25 punktiem nemaz nepietika, bet svarīgākajos brīžos tomēr auksasinīgāki bija igauņi – 27:29. Pēc šāda seta viesi atgūties vairs nespēja un trešajā setā vairs nopietnu pretestību neizrādīja – 23:25.

Kā jau lielākajā daļā Jelgavas komandas spēļu šajā sezonā, rezultatīvākais arī šoreiz bija diagonāles pozīcijas spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis, kurš sakrāja 13 punktus. Desmit punktu robežu neviens cits “Biolars/Jelgava” spēlētājs sasniegt nespēja. Deviņi punkti Vitālijam Cinnem, astoņi Aivim Āboliņam, bet septiņus pievienoja Gatis Slavēns.

BALTIJAS “Credit24” MEISTARLĪGAS TABULA

Uzziņai

Jelgavas vīriešu volejbola komanda 2017./2018.gada sezonā startē ar jaunu sastāvu, kuras kodolu veido – Arvis Zelčs, Viktors Korzenevics, Uģis Dombrovskis, Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis, Aigars Sniedzāns, Kārlis Pauls Levinskis, Kārlis Volodins, Maksims Morozovs, Vitālijs Cinne un Mārcis Jirgensons. VK “Biolars/Jelgava” galvenais treneris arī šogad ir pieredzējušais Juris Deveikuss, trenera asistents Guntis Atvars, menedžeris Andrejs Jamrovskis, fizioterapeite Liena Glācniece.

Informācija: LVF, K.Upenieks