Sākumlapa JaunumiSportsVK “BIOLARS/JELGAVA” BALTIJAS VOLEJBOLA LĪGĀ
VK “BIOLARS/JELGAVA” BALTIJAS VOLEJBOLA LĪGĀ
04/02/2018

Jelgavnieki punktus negūst! Nākamā mājas spēles 4.februārī!

Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas regulārās sezonas turnīrā Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) Jurija Deveikus vadītā Jelgavas volejbola komanda “Biolars/Jelgava” 3.februārī spēja uzvarēt tikai vienu setu pret Baltijas līgas līderkomandu Tartu “BigBank”, tādējādi punktus šajā spēlē neiegūstot. Rezultatīvākais mājiniekiem Kārlis Pauls Levinskis ar 13 gūtiem punktiem.

Nākamo Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas spēli VK “Biolars/Jelgava” aizvadīs svētdien, 4.februārī Zemgales Olimpiskajā centrā. Mājinieki pulksten 16.00 tiksies ar Rakveres volejbolistiem.

Tartu bija nospēlējusi par divām spēlēm mazāk nekā jelgavnieki, 17 spēlēs iekrājot 12 uzvaras un atrodoties labāko četru komandu skaitā. VK “Biolars/Jelgava” 19 spēlēs varēja lepoties ar desmit uzvarām, tādējādi itin droši atrodoties labāko astoņu komandu skaitā, kas pēc regulārā turnīra turpinās cīņas “play-off”.

3.februāra spēles pirmajā setā nekas neliecināja par to, ka “BigBank” būtu mērojusi tālu ceļu, jo igauņi laukumā darbojās brīvi, bija labāki visās spēles komponentēs, un jelgavnieki tā pa īstam pacīnīties par uzvaru setā nespēja – 17:25. Lielākā problēma pirmajā setā bija uzbrukumu realizācijas procents, kuru spēles turpinājumā “Biolars/Jelgava” krietni uzlaboja. Iespējams, pēc viegla pirmā seta nedaudz atslāba, un mājinieki panāca līdzsvaru pa setiem – 25:19.

Trešajā setā viesi atkal labāk strādāja blokā, kas samazināja jelgavnieku efektivitāti uzbrukumā, kā rezultātā sets aizritēja ar nelielu igauņu pārsvaru un noslēgumā arī panākumu setā – 22:25. Ceturtajā setā Jelgavas komandai bija labas iespējas pacīnīties par piekto setu, tomēr izšķirošajos momentos precīzāk laukumā darbojās Igaunijas volejbolisti, kas vēlreiz setu uzvarēja ar 25:22, ierakstot trīs punktus turnīra tabulā.

Kā ierasts, rezultatīvākais “Biolars/Jelgava” sastāvā bija diagonāles pozīcijas spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis, kurš izcēlās ar 13 gūtiem punktiem. Pirmā tempa uzbrucējs Gatis Slavēns pievienoja 11 punktus, bet pa deviņiem Aivis Āboliņš un Vitālijs Cinne.

BALTIJAS “Credit24” MEISTARLĪGAS TABULA

Uzziņai

Jelgavas vīriešu volejbola komanda 2017./2018.gada sezonā startē ar jaunu sastāvu, kuras kodolu veido – Arvis Zelčs, Viktors Korzenevics, Uģis Dombrovskis, Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis, Aigars Sniedzāns, Kārlis Pauls Levinskis, Kārlis Volodins, Maksims Morozovs, Vitālijs Cinne un Mārcis Jirgensons. VK “Biolars/Jelgava” galvenais treneris arī šogad ir pieredzējušais Juris Deveikuss, trenera asistents Guntis Atvars, menedžeris Andrejs Jamrovskis, fizioterapeite Liena Glācniece.

Informācija: LVF, K.Upenieks