Sākumlapa JaunumiSportsVK “BIOLARS/JELGAVA” BALTIJAS VOLEJBOLA LĪGĀ
VK “BIOLARS/JELGAVA” BALTIJAS VOLEJBOLA LĪGĀ
16/03/2018

Jelgavniekiem smaga cīņa ceturtdaļfinālā! Nākamā spēle 17.martā!

Baltijas volejbola meistarlīgas “Credit 24” ceturtdaļfināla pirmajā spēlē 15.martā zaudējumu piedzīvojusi Jelgavas vīriešu volejbola komda “Biolars/Jelgava”. Mājinieki Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) trīs setu cīņā ar rezultātu 0:3 (12:25, 18:25, 19:25) piekāpās čempionāta līderiem Igaunijas “Saaremaa” VK. Rezultatīvākais jelgavniekiem šoreiz ar septiņiem punktiem bija Vitālijs Cinne.

Baltijas volejbola līgas ceturtdaļfināla komandu atbildes spēli tiks aizvadīta 17.martā “Saaremaa” kluba mājvietā. Spēles sākums pulksten 17.00.

“Credit 24” meistarlīgas ceturtdaļfinālā līdz divām uzvarām tiksies: “Saaremaa VK” (1.) – “Biolars/Jelgava” (8.); “Parnu VK” (2.) – “RTU/Robežsardze” (7.); “BIGBANK Tartu” (3.) – “Rakvere VK” (6.); “Jēkabpils lūši” (4.) – “Selver Tallinn” (5.).

“Biolars/Jelgava” regulārās sezonas turnīru noslēdza astotajā vietā 14 komandu konkurencē un kā pēdējā iekļuva izslēgšanas spēlēs. “Saaremaa” VK strauji izveidojusies par vienu no vadošajām Igaunijas volejbola komandām, Baltijas līgas regulāro turnīru noslēdzot pirmajā vietā. Abas komandas pirms dažām dienām jau tikās, un pārāki šajā cīņā bija igauņi, kuri ir izteikti favorīti arī ceturtdaļfinālā.

ZOC 15.marta spēles pirmajā setā jelgavniekiem ne tikai neizdevās iegūt pārliecību par saviem spēkiem, bet tā tika iedzīta zemē, jo laukumā nesanāca gandrīz nekas, kā rezultātā zaudēts ar graujošu 12:25. Mača otro setu izdevās aizvadīt nedaudz cienīgāk, bet reālu iespēju pacīnīties par uzvaru setā nebija – 18:25. Lauzt spēles gaitu neizdevās arī trešajā setā, igauņi spēlēja droši un sagrāva Jelgavas volejbolistus īsā trīs setu spēlē – 19:25.

Neviens “Biolars/Jelgava” volejbolists nebija pat guvu desmit punktu gūšanai, un rezultatīvākais ar septiņiem punktiem bija Vitālijs Cinne. Sešus punktus guva Aivis Āboliņš, tikai četrus ierastais Jelgavas vienības līderis Kārlis Pauls Levinskis, kuram bija katastrofāls uzbrukumu realizācijas procents. Četri punkti arī Kārlim Volodinam, trīs pievienoja Andris Zadovskis, pa diviem Aigars Sniedzāns un Jevgenijs Vjatkins, bet ar vienu punktu atzīmējās Arvis Zelčs.

BALTIJAS “Credit24” MEISTARLĪGAS TABULA

Uzziņai

Jelgavas vīriešu volejbola komanda 2017./2018.gada sezonā startē ar jaunu sastāvu, kuras kodolu veido – Arvis Zelčs, Viktors Korzenevics, Uģis Dombrovskis, Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis, Aigars Sniedzāns, Kārlis Pauls Levinskis, Kārlis Volodins, Maksims Morozovs, Vitālijs Cinne un Mārcis Jirgensons. VK “Biolars/Jelgava” galvenais treneris arī šogad ir pieredzējušais Juris Deveikuss, trenera asistents Guntis Atvars, menedžeris Andrejs Jamrovskis, fizioterapeite Liena Glācniece.

Informācija: K.Upenieks