10.4 °C, 4.7 m/s, 72.7 %

Sākumlapa Jaunumi“Zemgale/LLU” izbraukumā ar 3:2 gūst uzvaru pār turnīra līgas līderi HK “Prizma”
12/12/2018

11.novembra Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē HK “Zemgale/LLU” izbraukumā ar 3:2 guva uzvaru pār turnīra līgas līderi HK “Prizma”. Uzvara jelgavniekiem turnīra tabulā ļāva ierindoties 3. pozīcijā.

Spēles rezultātu atklāja HK “Zemgale/LLU” spēlētāji, kad pirmā perioda 15. minūtē realizējot vairākumu, pēc Alekseja Popova piepēles guva uzbrucējs Rustams Begovs (Nr.9) 1:0.

Otrā perioda sākumā jelgavniekiem izdevās palielināt parsvaru – otros vārtus mūsu komandas labā guva komandas kapteinis Valentīns Feoktistovs (Nr.85) 2:0. Trešdaļas vienpadsmitajā minūtē, pēc veiksmīgām uzbrucēju Māra Mieža (Nr.90) un Rustama Begova (Nr.9) piespēlēm, Raivis Kurņigins guva komandas trešos vārtus, panākot 3:0. Divas minūtes vēlāk “Prizma” spēlētāji spēja atgūt vārtus, kad Aleksejs Širokovs, izgājienā viens pret viens, spēja apspēlēt “Zemgale/LLU” vārtsargu Rihardu Cimermani 3:1. Trešās trešdaļas ceturtajā minūte “Prizma” aizsargs Krists Apsītis izdarījis precīzu metienu un ieraidīja ripu vārtu tālajā augšējā stūrī, panākot minimālo atšķirību rezultāta – 3:2. Trešdaļas izskaņā “Prizma” spēlētājiem radās iespēja izmantot jelgavnieku noraidījumu, bet pat sešu cilvēku sastāvā, viņi nemācēja pārspēt “Zemgale/LLU” vārtsargu Rihardu Cimermani un bija spiesti atzīt savu zaudējumu. Šī ir HK «Zemgale/LLU» ceturtā uzvara pēc kārtas.

Zemgale/LLU – Prizma 3:2 (1:0; 3:1; 3:2)

Nākošā spēle HK “Zemgale/LLU” būs 19. decembrī plkst. 19.30 Jelgavā pret HK “Lido”.

Informācija : HK “Zemgale/LLU”, Jelgavas Vēstnesis