8.2 °C, 1.6 m/s, 40.8 %

Sākumlapa JaunumiSports“Jelgva/ BJSS” Latvijas basketbola līgas 3. divīzijā
“Jelgva/ BJSS” Latvijas basketbola līgas 3. divīzijā
10/11/2017

Spēļu piereddzi, galvenā trenera Vara Krūmiņa vadībā, Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas 2017./2018.gada sezonas čempionātā pamazām veido jaunie Jelgavas pilsētas basketbolisti “Jelgava/BJSS” komandā. Regulārajā LBL 3.divīzijas čempionātā jelgavnieki aizvadījušo piecas spēles un visās piedzīvojuši zaudējumus. Jelgavas komandai nākamā mājas spēle 14.novembrī.

Šobrīd 1.posma B grupas turnīra kopvērtējuma tabulā Jelgavas komanda atrodas 4.pozīcijā.

Nākamo LBL3 čempionāta kārtas spēli “Jelgava/BJSS” basketbola komanda aizvadīs 14.novembrī Jelgavas Sporta hallē. Mājas spēlē jelgavnieki tiksies ar “Saulkrasti” komandu. Spēles sākums pulksten 18:00.

Iepriekšējās spēles

Šī gada 27.oktobra spēlē Vara Krūmiņa vadītie jaunieši pret “Krāslavas” vienību pirmajā ceturtdaļā guva deviņus punktus, viesiem ļaujot iegūt 13 punktu pārsvaru, kas palielinājās līdz 20, jau noslēdzoties otrajam puslaikam. Spēles turpinājumā “Jelgavas/BJSS” spēlētājiem neizdevās atgūties, un tika piedzīvots zaudējums ar 61:87. Zaudējumā punktus guva visi spēlētāji, taču neviens nepārsniedza desmit punktu robežu. Niks Kļaviņš guva deviņus punktus, bet Edijs Ausējs izcēlās ar astoņiem punktiem un astoņām atlecošajām bumbām.

Jau nākamajā dienā Jelgavas jaunie basketbolisti tikās ar daugavpiliešiem. Šoreiz mūsējiem izdevās veiksmīgāks sākums, un pirmajā ceturtdaļā viesu komanda izvirzījās vadībā ar 20:15. Pēc līdzīgas cīņas otrajā ceturtdaļā (22:22) sekoja kritums, un mājinieki ne tikai sadeldēja punktu deficītu, bet, pateicoties ļoti augstai metienu precizitātei no tālās distances, izvirzījās vadībā un lika jelgavniekiem kapitulēt šajā sezonā jau piekto reizi. Edijs Ausējs “Jelgava/BJSS” rindās guva 15 punktus un izcīnīja septiņas atlecošās bumbas. Niks Kļaviņš pievienojās ar 13+9.

LBL-3, 27.oktobris (Krāslava, Varavīksnes vsk.)

BK “Krāslava/Sporta skola”–”Jelgava/BJSS” 87:61 (24:9, 21:14, 21:23, 21:15)

Jelgava: N.Kļaviņš 9, E.Ausējs 8+8ab, A.Saušs 8, A.Ganuļevičs 8, L.Rezevskis 7+5rp, M.Vīgants 6, E.Satovskis 5, R.Enģelis 4, P.Vuškāns 3, Dz.Brūvers 3.

LBL-3, 28.oktobris (Daugavpils, Lāču pamatsk.)

“Daugavpils novads”–”Jelgava/BJSS” 86:71 (15:20, 22:22, 23:10, 26:19)

Jelgava: E.Ausējs 15+7ab, N.Kļaviņš 13+9ab, A.Ganuļevičs 13, E.Satovskis 12, L.Rezevskis 6+5rp, Dz.Brūvers 6, A.Saušs 4, M.Vīgants 2, P.Vuškāns, R.Enģelis.

“Jelgava/BJSS” tuvāko spēļu kalendārs:

• 14.novembris, plkst. 18:00 – ar “Saulkrasti”
  • 22.novembris, plkst. 19:30 – pie BK “Jaunpils”
  • 1.decembris, plkst. 20:00 – pie BK “Talsi”
  •  8.decembris, plkst. 18:00 – ar BK “Krāslava/Sporta skola”
  • 15.decembris, plkst. 18:00 – ar BK Daugavpils novads”

Par turnīru

LBL 3 pamatturnīra pirmajā posmā astoņpadsmit komandas sadalītas trīts grupās, kuru ietvaros izspēlēs divu apļu turnīrus (katrai pa 10 spēlēm).

• A grupa: “Ezerzeme/Rēzekne”, BK “Salacgrīva”, “Carnikava”, BJBS “Rīga”, “Rugāju SC”, “Jēkabpils-2”;
  • B grupa: BK “Jaunpils”, BK “Krāslava”, “Daugavpils novads”, “Saulkrasti”, “Jelgava/BJSS”, BK “Talsi”;
  • C grupa: Iecavas “Dartija:, “Valmiera Glass/VIA”, “Cēsis/Dārznieks”, SK “Rūjiena”, BK “Sigulda”, BJBS “Rīga/Rīdzene-2”

Trīs labākās komandas no katras grupas, ņemot līdz savstarpējo spēļu rezultātus, 2.posmā cīnīsies turnīrā par 1.-9.vietu, trīs pārējās – par 10.-18.vietu. Izslēgšanas turnīrā piedalīsies 1.-6.vietas ieguvēji, kā arī uzvarētāji pārspēlēs starp pamatturnīra 7. un 11.vietas, kā arī 8. un 10.vietas ieguvējiem. Pārspēlēs, ceturtdaļfinālā un pusfinālā uzvarētāji sērijās tiks noskaidroti divu spēļu summā. Finālsērijā un sērijā par 3.vietu cīņa ritēs līdz vienas komandas divām uzvarām.