“Poļu kulinārās tradīcijas karnevālu laikā”

11.02.2019. Sabiedrības integrācijas pārvalde

Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļa aicina visus interesentus uz kulināru-kultūras pasākumu “Poļu kulinārās tradīcijas karnevālu laikā”, kas tiek atzīmēts Polijā no Triju Ķēniņu dienas līdz Lielajam Lieldienu gavēnim (no 6. janvāra līdz 28. februārim). Tradicionālais Karnevāla laiks ir maskarāžu, baļļu, masku un jautrības periods.

Jelgavas poļu kopiena aicina uz pasākumu, kura laikā visi klātesošie varēs uzzināt par karnevāla svētku kultūras pamatiem un tradīcijām, kā arī praktiski darbojoties atklās noslēpumu, kā izcept tieši poļiem raksturīgos un iecienītos “pončikus”. Pasākuma laikā notiks gardo bērnības našķu - cepumu "Žagariņi" degustācija, ko pasākuma dalībniekiem saceps poļu biedrības aktīvisti. 

 

Lai pieteiktos dalībai pasākumā, lūdzam zvanīt pa tālr.: 29670012 līdz 12.februārim. Pasākums notiks 16.februārī pl.16:00 JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju iela 8, 1.stāvs).

    

Organizatori informē - pasākuma laikā var notikt filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

Ziņu sagatavoja

JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies