19. janvārī- Ziemas diena Pasta salā

13.01.2019.

Sestdien, 19.janvārī, no pulksten 12 līdz 14 Pasta salā, Jelgavā, ikviens jelgavnieks aicināts uz sporta pasākumu "Ziemas diena". Sportiskās ziemas nodarbes Jelgavā tiek organizētas ar mērķi iepazīt un izmēģināt dažādas āra aktivitātes, kopīgi baudot ziemas priekus un lietderīgi pavadot brīvo laiku.

Ikviens jelgavnieks laipni aicināts izbaudīt ziemas priekus, doties laukā un izkustēties, jo sportošana svaigā gaisā arī ziemas sezonā norūda un uzlabo veselību. Viss, kas nepieciešams – atbilstoši saģērbties un izvēlēties sporta aktivitāti, kas sagādā prieku un jautrus brīžus visai ģimenei. 

 

Pasākuma dalībnieki tiks nodrošināti ar sporta inventāru, bet var ņemt līdzi arī savas slēpes, ragaviņas, slidas. Katrs pasākuma dalībnieks saņems apliecinājumu par dalību un organizatoru sarūpētu pārsteiguma dāvaniņu.

 

Pasākumu organizē Jelgavas Sporta servisa centrs, Eiropas Sociāla fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/085 “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1.kārta” ietvaros.

 

Pasākuma dalībnieks piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informāciju sagatavoja

Sporta servisa centrs 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies