Aicina balsot par energoefektivitāti mums apkārt

11.10.2017.

Ekonomikas ministrija un žurnāls “Būvinženieris” izsludinājis fotokonkursu “Energoefektivitāte mums apkārt”, aicinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju balsot par fotogrāfijām, kurās fiksēta energoefektivitāte jebkādos tās aspektos. Jelgavas pilsēta konkursam pieteikusi trīs ēku fotogrāfijas – 2.internātpamatskolas sporta zāli, kā arī pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” un “Kāpēcīši”.

Konkursa uzvarētāju noteiks konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā” žūrijas vērtējums, kuras sastāvs publicēts konkursa mājaslapā www.energoefektivakaeka.lv, savukārt skatītāju simpātiju noteiks balsojums internetā. Balsošana internetā notiek www.facebook.com/dzivosiltak lapā. Balsošanā piedalās Facebook reģistrētie lietotāji. Ikviens līdz 16. oktobrim aicināts nobalsot par, viņaprāt, labākajiem konkursa "#Energoefektivitāte mums apkārt" darbiem, spiežot pie konkursa darbiem pogu “Man patīk” (jeb Like).

 

Konkursā piedalās Jelgavas 2.internātpamatskolas sporta zāle Filozofu ielā 50. Tās būvniecība notika, ievērojot zemas enerģijas patēriņa ēkas prasības (ap 14, 23 kWh/m2 gadā). Sporta zālē atrodas arī rehabilitācijas un tehniskās telpas, kā arī katlumāja. Pie ēkas ir labiekārtota teritorija un izveidots stāvlaukums apmēram 30 automašīnām. Jelgavas 2.internātpamatskola īsteno speciālās pamatizglītības programmas izglītojamiem ar fiziskās un garīgās attīstības traucējumiem, un šobrīd viņiem tiek nodrošināts atbilstošs izglītojamo fiziskās attīstības un rehabilitācijas process.

AAP_6261.jpg

 

Tāpat ikviens aicināts balsot par bērnudārzu „Zīļuks” Skautu ielā 1a. Ēka ir rekonstruēta, nosiltināta, tai izbūvēts divslīpju jums, atjaunotas visas inženierkomunikācijas, izbūvēts jauns ieejas mezgls, auto stāvlaukums, atsevišķa vingrošanas zāle, āra sporta laukums ar dažādiem vingrošanas rīkiem. Katra „Zīļuka” grupa ir ieguvusi arī atbilstoši bērnu vecumam aprīkotu rotaļu laukumu. Pie bērnudārza "Zīļuks" pacelts starptautiskais zaļais karogs. Jaunais mācību gads “Zīļukā” ir pasludināts par veselīga un aktīva dzīvesveida gadu.

 IMG_4219.jpg

Savukārt trešais konkursam pieteiktais objekts – bērnudārzs „Kāpēcīši” Ganību ielā 66 ir ar labiekārtotu apkārtni, 90 kvadrātmetrus plašu sporta zāli un diviem baseiniem- lielo (apjoms 10 x 15 metri) un mazo peldbaseinu (apjoms ir 4 x 5 metri). Izveidoti rotaļu laukumi katras grupas bērniem un automašīnu stāvvieta pie iebrauktuves vārtiem.

IMG_5109.jpg

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies