Aicina vecākus, kuri vieni audzina bērnus

07.03.2018. Sociālo lietu pārvalde

Jelgavas sociālo lietu pārvaldes Ģimenes atbalsta nodaļa uz grupas nodarbību ciklu martā un aprīlī aicina Jelgavas vecākus, kuri bērnus audzina vieni vai atsevišķi no otra vecāka. Atbalsta grupā vecākiem būs iespēja dalīties pieredzē un ar speciālistu palīdzību rast resursus, lai pozitīvi un līdzsvaroti parūpētos par bērna un savām vajadzībām, kā arī mazinātu riskus bērna attīstībai, kas var būt viena vecāka ģimenē.

Pieteikšanās pie Daigas Cīrules(Tālr. 63011783, e-pasts: daiga.cirule@soc.jelgava.lv).  Adrese:Ģimenes atbalsta nodaļā – Zirgu ielā 47a, 2.stāvā (pie durvīm jāzvana). Pirmā tikšanās – 26. martā pulksten 18.00, kurā grupas dalībnieki un pasniedzēji vienosies par nākamajiem tikšanās laikiem un dienām.

Jautājumi, uz kuriem varēsiet gūt atbildes: Kā parūpēties par sevi, savu pašsajūtu?Kā saprast un atbalstīt savu bērnu? Šķirties vai palikt kopā bērnu dēļ? Kādi ir šķiršanās traumas pārstrādes uzdevumi bērnam?Kā veidot drošas un cieņpilnas partnerattiecības turpmāk?Kā veidot karjeru un rūpēties par ģimenes budžetu ikdienā?

Ziņu sagatavoja

dace.dirzine@soc.jelgava.lv (dace)


Skatīt orģinālo ziņas avotu

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies