Apbalvo Jelgavas izgaismotāko objektu konkursa uzvarētājus

09.01.2018.

Otrdien, 9. janvārī, Jelgavas pilsētas domes Pateicības rakstus un balvas saņēma konkursa „Gaišākais pilsētvides objekts 2017” uzvarētāji. Starp gada nogales svētkiem konkursa komisija apskatīja ap simts objektus – privātmājas, daudzdzīvokļu namu balkonus un lodžijas, pilsētas sabiedriskās ēkas, kas šajā tumšajā laikā bija īpaši izrotāti un izgaismoti. Atbilstoši konkursa nolikumam, netika apbalvoti objekti, kas saņēmuši godalgas konkursā divos iepriekšējos gados. 

Šajā gadu mijā, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, pilsētā bija ļoti daudz skaisti izgaismotu objektu un konkursa komisija pateicas visiem šo objektu saimniekiem par ieinteresētību un ieguldīto darbu.

 

Vislielākā konkurence bija nominācijā„Privātmājas”. Par konkursa 2017.gada uzvarētājiem konkursa komisija atzinusi Kūliņu ceļa 2 G, Lietuvas šosejas 60, Malkas ceļa 6A, Vecā ceļa 8, Ausekļa ielas 18/20 un Vidus ielas 78 privātmāju saimniekus.

                                        

Par laureātiem šajā nominācijā kļuvuši Dambja ielas 19B, Bebru ceļa 63, Bebru ceļa 65, Jasmīnu ielas 2, Jasmīnu ielas 2A, Kūliņu ceļa 2 A, Līču ielas 15, Meža ceļa 13, Nākotnes ielas 42, Ošu ceļa 11, Ošu ceļa 11A, Palu ielas 18, Rūpniecības ielas 72/76, Saldus ielas 6, Strautnieku ielas 15, Šķūņu ielas 6, Šķūņu ielas 21A, Tērvetes ielas 43, Tērvetes ielas 58B, Zemeņu ielas 14, 2.līnijas 3B, 5.līnijas 18, 5.līnijas 34 un 6.līnijas 73 privātmāju saimnieki.

 

Nominācijas “Spožākā iela” laureāti ir Ganību ielas 37, Ganību ielas 39 un Ganību ielas 46 saimnieki, kā arī Lāču ielas 64A, Lāču ielas 66B, Lāču ielas 66D un Lāču ielas 66E namu saimnieki.

                                                                       

Nominācijā „Daudzdzīvokļu māju spožākie balkoni (lodžijas)” uzvarētāji ir dzīvokļa Lidotāju ielā 2 – 29 saimnieki, bet laureāti - Pētera ielas 11- 47, Neretas ielas 18 -2, Sudrabu Edžus 1 – 14, Uzvaras ielas 3 – 21 un Čakstes bulvāra 9 – 80 dzīvokļu saimnieki.                           

                                   

Nominācija „Izglītības iestādes” laureāti irpirmsskolas izglītības iestādes “Kāpēcīši”, „Ķipari” un „Lācītis”, kā arī Jelgavas 2.pamatskola.

 

Nominācija „Pašvaldības uzņēmumi” uzvarētājs ir pašvaldības kapitālsabiedrība “Jelgavas ūdens”, bet laureāti - Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs un Jelgavas pilsētas pašvaldības policija.  

 

Nominācija „Uzņēmumi” konkursa komisija par laureātiem atzinusi SIA “Latvijas piens”, SIA “Berling”, SIA “Lux”, tējas namiņu un banketu pontonu “Silva”, tirdzniecības centru “Stokker Jelgava”, viesnīcu “Jelgava” un ziedu bāzi - veikalu “Karnevāls”.

 

Konkursa uzvarētāji saņēma lielveikalu tīkla „K-Senukai” un tirdzniecības centra “VIVO centrs” dāvanu kartes, kā arī suvenīrus ar Jelgavas pilsētas simboliku. Visi privātmāju saimnieki balvā saņēma arī Jelgavas pilsētas karogu.  Jelgavas pilsētas pašvaldība konkursu organizē jau trīspadsmito gadu un šogad tas notika Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā.

 

Konkursa uzvarētāji, kuri nevarēja ierasties uz pasākumu, aicināti zvanīt uz tālruni 63005558, lai vienotos par balvu saņemšanu.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies