Ar īpašu koncertu Jelgavā viesosies dziedātāja Laima Vaikule

22.09.2017.

8. decembrī pulksten 20 Zemgales Olimpiskajā centrā ekskluzīvu koncertu “Ar Tevi kopā...” sniegs populārā un izcilā latviešu dziedātāja Laima Vaikule, kura apbur ar samtaino balss tembru un izjusto dziedāšanu, un, protams, priecē ar saviem elegantajiem skatuves tērpiem un iespaidīgo skatuves tēlu.

„Uzstāšos kopā ar profesionāliem, brīnišķīgiem un ļoti talantīgiem mūziķiem, kuri šim koncertam būs sapulcējušies no vairākām valstīm. Koncertos skanēs gan manas labi zināmās un klausītāju iemīļotās dziesmas, gan arī jauni skaņdarbi,” teic Laima Vaikule. Uz skatuves kāps arī Laimas draugi, ar kuriem viņu saista skatuves sadarbība un radošas simpātijas. Kuri tie būs – tas tiek turēts noslēpumā.

 

Kā jau ierasts, viņas koncertos var sagaidīt dažādus pārsteigumus. “Es ceru jūs visus sastapt koncertā, lai mēs visi kopā varētu nosvinēt brīnišķīgu gada nogali! Ceru, ka šie koncerti būs svētki gan jums, gan, protams, arī man pašai,” aicina Laima Vaikule.

 

Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv. Grupu biļetēm rezervācija pa tālruni: + 371 29131458.

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

LV_A2_JELGAVA-01.jpg

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies