3.3 °C, 1.3 m/s, 54.4 %

Sākumlapa JaunumiSportsBasketbola kluba “Jelgava/LLU” jaunā sezona
Basketbola kluba “Jelgava/LLU” jaunā sezona
30/11/2017

Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas (LBL2) regulārās sezonas turnīrā uzvaru sēriju turpina galvenā trenera Gata Justoviča vadītā “Jelgava/LLU” basketbola komanda. Jelgavnieki 29.novembrī viesos Rīgā spēles otro ceturtdaļu uzvarēja ar 28 punktu pārsvaru, bet visā spēlē sagrāva basketbola kluba “BJBS Rīga/Rīdzene” vienību ar rezultātu 109:54. Jelgavas komandai nākamā spēle 9.decembrī.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 25 gūtiem punktiem bija pieredzes bagātais Salvis Mētra, kurš pievienoja arī četras bumbas zem groziem un sešas rezultatīvas piespēles. 17+8 Uldim Feldmanim, 16 punkti Jēkabam Rozītim, bet labāko spēli karjerā 2. divīzijā aizvadīja Jelgavas basketbola audzēknis Elvis Satovskis, kurš izcēlās ar 13 gūtiem punktiem.

Nākamo LBL2 turnīra kārtas spēli BK “Jelgava/LLU” aizvadīs 9.decembrī viesos pret Saldus basketbola komandu. Spēles sākums pulksten 19.00

Pirms 29.novembra spēles Jelgavas basketbola komanda “Jelgava/LLU” pārliecinoši bija pierādījusi, ka arī šajā sezonā cīnīsies par 2.divīzijas zeltu, uzvarot septiņas no pirmajām astoņām spēlēm, kā rezultātā arī pārliecinoši ierindojoties A grupas turnīra tabulas pirmajā pozīcijā. Arī šajā spēlē viesos Rīgā Gata Justoviča vadītā komanda bija pārliecinošā favorītu lomā, ko izdevās arī apliecināt laukumā.

Spēles pirmajā ceturtdaļā vēl jelgavnieki pārsvars nebija tik izteikts, un pirmās desmit minūtes viesi uzvarēja ar 23:20. Izšķirošajā izrādījās spēlēs otrā ceturtdaļa, kurā Jelgavas basketbolisti dominēja abos laukuma galos, uzvarēja ceturksni ar iespaidīgu 32:4, tādā veidā arī principā izšķirot spēles likteni – 55:24. Otrajā spēles daļā nekas būtiski laukumā nemainījās, jelgavnieki bija meistarībā izteikti pārāki un izcīnīja graujošu panākumu ar 109:54.