Sākumlapa JaunumiBK “JELGAVA/BJSS” LATVIJAS BASKETBOLA LĪGĀ
BK “JELGAVA/BJSS” LATVIJAS BASKETBOLA LĪGĀ
23/02/2017

Jelgavnieki turpina uzvarēt! Nākamā spēle 24.februārī!

Iespaidīgu uzvaru sēriju Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas (LBL 2) turnīrā turpina Jelgavas basketbola komanda “Jelgava/BJSS”, kas 21.februārī viesos ar rezultātu 87:77 pieveica vietējo BK “Gulbenes Buki/BJSS”. Šī bija jau astotā jelgavnieku uzvaru pēc kārtas. Rezultatīvākais komandas spēlētājs – Edgars Krūmiņš bija ar 29 gūtiem punktiem.

Nākamo LBL 2 kārtas spēli “Jelgava/BJSS” vīriešu basketbola komanda aizvadīs piektdien, 24.februārī Jelgavas Sporta hallē. Jelgavnieki uzņems vienu no spēcīgākajām savas divīzijas komandām “BA Turība”. Spēles sākums pulksten 19.30.

BK “Jelgava/BJSS” 2017.gada spēļu kalendārs:

• 24.02.2017. plkst. 19:30, Jelgavas Sporta halle – Jelgava – BA Turība
  • 28.02.2017. plkst. 19:30, Zemgales Olimpiskais centrs – Jelgava – Mārupes SC
  • 07.03.2017. plkst. 19:30, Zemgales Olimpiskais centrs – Jelgava – Ogre/Kumho Tyre2

Iepiekšējās spēles

“Jelgava/BJSS” pagaidām aizvada spilgtāko posmu šajā sezonā – līdz šim 12 spēcīgāko vienību turnīrā jelgavnieki bija uzvarējuši septiņas spēles pēc kārtas. Pēc iespaidīgās uzvaru sērijas Jelgavas komanda bija pakāpusies uz otro vietu turnīra tabulā, pierādot, ka ir reāla kandidāte cīņā par medaļām šajā LBL 2. divīzijas turnīrā. Desmit spēlētāju sastāvā mūsējie devās uz Gulbeni, kur palīdzēt nevarēja Gatis Justovičs, kurš sniedza milzīgu ieguldījumu septiņu uzvaru sērijā.

Mača pirmajā ceturtdaļā “Jelgava/BJSS” basketbolistiem bija lielas problēmas aizsardzībā, un savā laukumā Gulbene uzbruka ar patiesi labu metienu precizitāti, kā rezultātā desmit minūtēs iekrāja astoņu punktu handikapu – 19:27. Otrajā cetutdaļā “Jelgava/BJSS” būtiski uzlaboja spēli aizsardzībā, kas arī bija galvenais iemesls, kāpēc izdevās lauzt spēles ritējumu – ceturtdaļu viesi uzvarēja ar deviņiem punktiem, pēc puslaika esot vadībā ar 40:39.

Stabilitāti gan saglabāt neizdevās, un trešajās desmit minūtēs Gulbenes basketbolisti guva 27 punktus, iekrājot nelielu trīs punktu pārsvaru (66:63). Nonākot šādā situācijā, “Jelgava/BJSS” spēja pierādīt savu meistarības pārākumu. Vara Krūmiņa vadītā komanda dominēja abos laukuma galos un uzvarēja 87:77.

Edgars Krūmiņš bija rezultatīvākais spēlētājs laukumā ar 29 punktiem, piecām atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm. 16 punkti centra pozīcijas spēlētājam Ronaldam Elksnim.