Sākumlapa JaunumiBK “JELGAVA/BJSS” LATVIJAS BASKETBOLA LĪGĀ
BK “JELGAVA/BJSS” LATVIJAS BASKETBOLA LĪGĀ
26/02/2017

Jelgavnieki turpina uzvarēt! Nākamā spēle 28.februārī!

Jelgavas basketbola komanda “Jelgava/BJSS” Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas (LBL2) divpadsmit spēcīgāko komandu turnīrā guvusi jau desmito uzvaru pēc kārtas, 24.februārī Jelgavas sporta hallē ar 99:91 sakaujot Biznesa Augstskolas “Turība” basketbolistus. Ar 27+7+7 izcēlās komandas kapteinis Edgars Krūmiņš.

Nākamo LBL2 spēli Jelgavas vīriešu basketbola komanda aizvadīs 28.februārī Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC), kad pulksten 19.30 uzņems Mārupes sporta centra basketbolitus.

BK “Jelgava/BJSS” 2017.gada spēļu kalendārs:

• 28.02.2017. plkst. 19:30, Zemgales Olimpiskais centrs – Jelgava – Mārupes SC
  • 07.03.2017. plkst. 19:30, Zemgales Olimpiskais centrs – Jelgava – Ogre/Kumho Tyre2

Iepiekšējās spēles

Līdz šim Jelgavas basketbolisti bija izcīnījuši deviņas uzvaras pēc kārtas, nostiprinoties starp trim spēcīgākajām komandām. Apstāties Vara Krūmiņa vadītā vienība pie tā negrasījās, un bija jūtama liela pārliecība, ka arī piektdienas vakarā kontā tiks ierakstīta vēl viena uzvara. “Turības” studenti ar 17-1 bilanci atradās turnīra tabulas pirmajā vietā, un jelgavniekus bija uzvarējuši vienīgajā savstarpējās tikšanās reizē šajā sezonā.

Divu līdervienību spēlē jau pirmajā ceturtdaļā komandas demonstrēja teicamu uzbrukuma basketbolu, kurā par aizsardzību tika domāts. Ar labu precizitāti uzbruka abas vienības, bet nelielu pārsvaru iekrāja Jelgavas komanda – 28:26. Arī otrajā ceturksnī turpinājās līdzīga cīņa ar lielāku uzsvaru uz uzbrukuma darbībām, tādējādi puslaikā vienības jau kopā bija sametušas vairākas nekā 100 punktus – 53:52.

Basketbolā tik ļoti būtiskajā trešajā ceturtdaļā jelgavnieki būtiski uzlaboja spēli aizsardzībā, visticamāk, īstos vārtus pārtraukumā atrodot galvenajam trenerim V.Krūmiņam. Tajā pašā laikā uzbrukums joprojām bija lieliskā līmenī, kā rezultātā iekrāts 79:69 pārsvars. Tuvāk par astoņiem punktiem jelgavnieki pretiniekus nemaz nelaida un pilnībā kontrolēja notikumus laukumā, noslēgumā izcīnot uzvaru ar rezultātu 99:91.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 27 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm bija Edgars Krūmiņš. Pieci spēlētāji Jelgavas vienības sastāvā guva vismaz desmit punktus, kārtējo reizi produktīvi spēlējot Gatim Justovičam – desmit punkti, piecas atlēkušās bumbas un desmit rezultatīvas piespēles.