0.3 °C, 0.9 m/s, 83.5 %

Sākumlapa JaunumiBK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
BK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
16/02/2019

16.februārī Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas spēlē Kandavā BK “Jelgava/LLU” tikās pret BK “Kandava/Compor” un izcīnīja uzvaru ar 81:63.

Spēles rezultātu atklāja mājinieki un pirmajā ceturtdaļā spēles gaita ritēja līdzīgi. Ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 19:17 mājinieku labā.

Otrajā ceturtdaļā jelgavniekiem izdevās iekrāt pārsvaru un puslaika pārtraukumā devās ar plus septiņi – 38:31. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar četru punktu pārsvaru – 54:50 jelgavnieku labā. Pēdējās ceturtdaļas sākumā mājinieki pietuvojās līdz mīnus vienam punktam, bet jelgavnieki saņēmās un spēli noslēdza ar 18 punktu pārsvaru – 81:63.

Par rezultatīvāko spēletāju BK “Jelgava/LLU” rindās atzīts Armands Seņkāns, kurš guva 18 punktus, izcīnīja desmit atlēcošās bumbas un izdarīja sešas rezultatīvas piespēles. Kalvim Krūmiņam 15 punkti, 13 punkti – Uldim Feldmanim.

Nākošā spēle BK “Jelgava/LLU” būs 19. februārī plkst. 20:00 viesos pret BK “Limbaži”.

Iepriekšējā spēle

12.februāra spēlē BK “Jelgava/LLU” Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas spēlē Jelgavas sporta hallē tikās ar BK “Ķekava” un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 81:92.

Spēles pirmos punktus guva BK “Jelgava/LLU” basketbolisti. Pirmajā ceturtdaļā spēle aizritēja līdzīgi, tāpēc rezultāts bija 25:26 par labu ķekavniekiem. Arī otrajā ceturtdaļā rezultāts vairākkārt bija neizšķirts un dodoties pārtraukumā, rezultāts uz tablo bija – 53:53. Trešajā ceturtdaļā jelgavniekiem neveicās ar punktu gūšanu – jelgavniekie iemeta tikai deviņus punktus, bet pretinieki – 20. Punktu pārsvaru neizdevās atgūt arī pēdējā ceturtdaļā, un spēle noslēdzās ar BK”Jelgava/LLU” zaudējumu – 81:92.

Rezultatīvākais spēlētājs BK “Jelgava/LLU” rindās bija Andris Justovičs ar 25 gūtiem punktiem, Uldis Feldmanis guva 16 punkti, Jānis Bērziņš – 11 punktus.

Nākošā spēle BK “Jelgava/LLU” būs 16. februārī plkst. 14:00 izbraukumā ar turnīra tabulas līderiem BK “Kandava/Compor”.

Informācija un foto: Jelgavas Vēstnesis, Sporta servisa centrs