3.1 °C, 2 m/s, 83.9 %

Sākumlapa JaunumiBK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
BK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
05/11/2018

2.novembrī Jelgavas sporta hallē BK “Jelgava/LLU” uzņēma BK “Līvānu stikls” komandu un atzina pretinieku pārākumu ar rezultātu 86:87.

Pirmājā ceturtdaļā vadībā izvirzījās viesi un noturēja pārsvaru līdz pat ceturtdaļas beigām, to noslēdzot ar rezultātu 20:21 BK “Līvānu stikls” komandas labā. Otro ceturtdaļu mājiniekiem izdevās noslēgt ar četru punktu pārsvaru – 43:39. Trešās ceturtdaļas vidū viesi atkal pārņēma vadību un pārtraukumā gāja ar 60:67 Līvānu komandas labā. Pēdējo ceturtdaļu jelgavnieki saņēmās un trīs minūtes pirms spēles beigām izlīdzināja rezultātu, tomēr viesi nepadevās. 49 sekundes pirms spēles beigām, kad rezultāts bija 85:87 viesu labā – BK “Jelgava/LLU” spēlētājs Andris Justovičs izpildīja divus soda metienus, no kuriem viens bija neprecīzs. Spēle noslēdzās ar rezultātu 86:87 Līvānu komandas labā.

Jelgavas komandas rindās rezultatīvākais spēlētājs bija Armands Seņkāns ar 18 punktiem, 13 punktus ieguva Kalvis Krūmiņš, 12 – A.Justovičs.

Nākošā Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas spēle BK “Jelgava/LLU” būs 6. novembrī plkst. 20.00 Jelgavas sporta hallē pret “RSU”.

Iepriekšējā spēle

31.oktobra Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas spēlē BK “Jelgava/LLU” izbraukumā ar 112:68 pārspēja BK “Rīga/KP BA/DSN”.

Spēles rezultātu atklāja mājinieki, tomēr jelgavnieki drīz atspēlējās un izvirzījās vadībā. Komandas 1. ceturtdaļu noslēdza ar rezultātu 12:29 par labu viesiem. Arī otrajā ceturtdaļā pirmie grozu guva BK “Rīga/KP BA/DSN” spēlētāji. Ceturtdaļas laikā mājiniekiem izdevās pietuvoties līdz mīnus 9 punktiem, tomēr jelgavnieki savu pārsvaru noturēja, un komandas lielajā pārtraukumā devās ar rezultātu 37:49 BK “Jelgava/LLU” labā. Trešajā ceturtdaļā jelgavnieki pirmie guva punktus. Trešajā minūtē jelgavnieku pārsvars bija plus 21 punkts, vēl pēc divām minūtēm – plus 30. Noslēdzoties ceturtdaļai, rezultāts uz tablo rādīja 52:84 par labu mūsu basketbolistiem. Pēdējā ceturtdaļā pretinieki vairs neapdraudēja spēles rezultātu un spēle noslēdzās 68:112 jelgavnieku labā.

BK “Jelgava/LLU” rindās rezultatīvākais basketbolists bija Andris Justovičs ar 22.punktiem, 16 punkti – Reinim Avotiņam. Šajā spēlē pirmo reizi šosezon mūsu komandas spēlētājs Kalvis Krūmiņš – sasniedza “triple double”, gūstot 15 punktus.

Nākamā Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas spēle BK “Jelgava/LLU” būs 2. novembrī plkst. 20:00 Jelgavas sporta hallē pret BK “Līvānu stikls”.

Informācija: BK “Jelgava/LLU”, Sporta servisa centrs