Ekspluatācijā nodots publiskās slidotavas jumts

10.08.2018.

Slidotavā Pasta salā vēl notiek dažādi tehniski darbi, bet plānots, ka drīzumā šeit varētu notikt pirmās inline hokeja spēles, savukārt oktobra beigās vai novembra sākumā jau varētu slidot.

Jumta konstrukcijas nosedz slidotavu, blakus esošo slidotavas dzesēšanas iekārtu, kā arī zem jumta ir nodrošināta vieta segtām pārvietojamām skatītāju tribīnēm. Kopumā ap slidotavu plānotas 100 skatītāju vietas. Slidotavas jumts ir īpašs ar to, ka tā būvniecībā izmantotas liekti līmētās koksnes konstrukcijas – tērauda elementi izmantoti vien savienojuma vietās un atsevišķās vietās kā palīgkonstrukcija jumta seguma stiprināšanai. Kopējais liekti līmētās koksnes apjoms objektā ir 112 kubikmetri, bet tērauda detaļu apjoms – 11,33 tonnas.

 

Šobrīd jau sagatavots inline hokejam paredzētais slidotavas segums, taču lielākie darbi vēl ir priekšā – ir jāuzstāda videonovērošanas kameras, skatītāju tribīnes, jānomaina aizsargtīkls ap slidotavu, jāizbūvē žogs un jāveic citi tehniskie un uzkopšanas darbi. Mēneša laikā viss tiks sakārtots, un septembrī slidotavā jau varēs notikt pirmie inline hokeja spēles.  

 

Ledu slidotavā varēs sākt liet, kad āra gaisa temperatūra atdzisīs līdz plus 10 grādiem. Slidošanas sezonas sākums būs atkarīgs no laikapstākļiem. Līdz ar jumta izbūvi netraucēs ne sniegs, ne lietus – galvenais, lai noturas atbilstoša temperatūra.

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies