Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” STARTĒ SynotTip VIRSLĪGĀ
FK “JELGAVA” STARTĒ SynotTip VIRSLĪGĀ
22/06/2018

Jelgavniekiem nepieciešama uzvara! Nākamā mājas spēle 1.jūlijā!

Ceturtdien, 21.jūnijā Liepājas stadionā “Daugava” tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 12.kārtas pirmā spēle, kur savā starpā tikās vietējais futbola klubs “Liepāja/Mogo” un viesu futbola klubs “Jelgava”. Gūstot pa vārtiem katrā no puslaikiem, uzvaru ar rezultātu 2:0 izcīnīja liepājnieki. Galvenā trenera Mariana Pahara vadītā komanda turnīra tabulas kopvērtējumā ar astoņiem punktiem atrodas sestajā pozīcijā.

Nākamo Synotip Virslīgas kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs 1.jūlijā Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC). Jelganieki mājas spēlē tiksies ar “Metta/LU komandu, spēles sākums pulksten 17.00.

Iepirkiešējās spēles

Virslīgas 12.kārta spēlē Liepājā rezultātu 26.minūtē atklāja mājinieki, kad precīzs bija Kristers Tobers, kurš saņēma bumbu atrodoties pie tālā staba un raidīja to vārtu tīklā (1:0). Spēles otrā puslaika 64.minūtē liepājnieku pārsvaru līdz diviem vārtiem palielināja Jānis Ikaunieks (2:0), kuru ar lielisku piespēli vienu pret vārstargu izvirzīja Mārtiņš Ķigurs​. Spēlē vārti vairāk netika gūti, līdz ar to ļaujot Liepājai izcīnīt otro uzvaru pēc kārtas.

Vjačeslavs Jemeļjaņenko (1995. dz.g.), Krievija

Valērijs Redjko (1983. dz.g.) (kapteinis)