8.7 °C, 3.7 m/s, 87.7 %

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
21/02/2019

20.februārī Jelgavas ledus hallē tika aizvadīta “Optibet” hokeja virslīgas spēle, kurā tikās HK “Zemgale/LLU” pret turnīra līderiem HK “Mogo” un piedzīvoja zaudējumu 3:6.

Lai gan spēles pirmajā periodā HK Zemgale/LLU bija vairākas iespējas spēlēt pieciem pret četriem, skaitlisko vairākumu realizēt neizdevās. Tomēr HK “Mogo” spēlētāji savu vairākumu īstenoja un īsi pirms perioda beigām guva vārtus un pārtraukumā devās ar rezultātu 1:0.

Arī otrajā periodā jelgavnieki spēlēja aktīvi, tomēr pie vārtu guvuma tas nenoveda. Savukārt, HK “Mogo” perioda beigās tika pie diviem vārtiem, vienu no tiem atkal izcīnot vairākumā. Periods noslēdzās ar 3:0 pretinieku labā.

Trešā perioda sākumā pretinieki guva ceturtos vārtus 4:0. Perioda vidū īsā laikā jelgavniekiem tomēr izdevās divus vārtus atspēlēt. “Mogo” vārtsargu apspēlēt izdevās uzbrucējam Ivanam Ribčikam (Nr.19), bet minūti vēlāk ripu pretinieku vārtos raidīja uzbrucējs Juliāns Misjus (Nr.8) 4:2. Drīz vien viesi guva piektos vārtus, bet spēlējot vairākumā – pieciem pret trim – arī sestos vārtus 6:2. HK “Mogo” spēlētājam par pretinieka turēšanu ar nūju tika piespriests sods un ”Zemgle/LLU” spēlētājam Ivanam Ribčikam, izpildot soda metienu, radās iespēja rezultāta starpību samazināt līdz 6:3. Ar šādu rezultātu spēle arī noslēdzās.

Par spēles labāko hokejistu HK “Zemgale/LLU” rindās atzīts uzbrucējs Artūrs Homjakovs (Nr.19).

Zemgale/LLU – Mogo 3:6 (0:1; 0:2; 3:3)

Regulārajā čempionātā HK “Zemgale/LLU” atlikušas vēl trīs spēles. Nākošā būs 23. februārī plkst. 17:00 Jelgavas ledus hallē pret HK “Lido”.

Iepriekšējā spēle

13.februāra Optibet hokeja līgas spēlē Liepājas olimpiskā centra ledus hallē HK “Zemgale/LLU” izbraukumā tikās ar HK “Liepāja” un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:3.

Spēles rezultātu atklāja HK “Zemgale/LLU”, kad spēles 2. minūtē vārtus guva uzbrucējs Raivis Kurnigins (Nr.89) 1:0. Pirmā perioda noslēgumā, neizturot mazākumu, liepājnieki izlīdzināja rezultātu 1:1. Otrā perioda 6.minūtē liepājniekiem vēlreiz izdevās pārspēt HK “Zemgale/LLU” vārtsargu Rihardu Cimermani, panākot rezultātu 1:2. Liepājnieki realizēja vēl vienu vairākumu un panāca rezultātu 1:3. Ar šādu rezultātu noslēdzās otrais periods. Trešā perioda sākumā jelgavnieki vienus vārtus atguva – 6 minūtē ripu vārtos raidīja uzbrucējs Rustams Begovs (Nr.9). Perioda izskaņā HK “Zemgale/LLU” vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, mēģinot atspēlēties, tomēr tas neizdevās. Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:3 liepājnieku labā.

Zemgale/LLU – Liepāja 2:3 (1:1; 0:2; 1:0)

Par spēles labāko hokejistu HK “Zemgale/LLU” rindās atzīts Rustams Begovs.

Nākamā spēle mūsu komandai būs 20. februārī plkst. 19:30 Jelgavas ledus hallē pret turnīra līderiem HK “Mogo”.

Informācija : HK “Zemgale/LLU”, Jelgavas Vēstnesis