6.4 °C, 0.9 m/s, 44.3 %

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
17/11/2018

17.novembrī “Mogo” ledus hallē tika aizvadīta “Optibet” hokeja līgas spēle, kurā tikās HK “Zemgale/LLU” pret HK “Mogo”, piedzīvojot zaudējumu 2:4.

Jau spēles pirmajā periodā HK “Mogo” izvirzījās vadībā, kad tās 2. minūtē vārtus guva HK “Mogo” uzbrucējs Kaspars Saulietis (Nr.71) 0:1. Lai arī “Zemgale/LLU” hokejistiem rezultātu uz brīdi izdevās izlīdzināt – spēlējot vairākumā vārtus spēles 18.minutē guva Ričards Bernhards (Nr.15) 1:1, pārspējot “Mogo” vārtsargu Henriju Anču, tomēr jau pēc 12 sekundēm spēlētājs Kārlis Ozoliņš (Nr.25) guva vēl vienus vārtus HK “Mogo” labā 1:2.

Arī otro periodu rīdzinieki uzsāka veiksmīgāk – uzbrucējs Gatis Gricinskis (Nr.9) guva “Mogo” 3.vārtus, panākot rezultātu 1:3. Jelgavniekiem saņemoties vienus vārtus izdevās atgūt, pateicoties uzbrucējam Rustamam Begovam (Nr.9) 2:3. Ar šādu rezulātu noslēdzās spēles otrais periods.

Trešās trešdaļas vidū HK “Mogo” spēlētājiem izdevās realizēt vairākumu un uzbrucējs Andris Siksnis (Nr.22) ceturto reizi iemeta ripu Reiņa Petkus sargātajos vārtos, panākot rezultātu 2:4. Atlikušajās spēles 9 minūtēs rezultāts netika mainīts un spēle noslēdzās ar rezultātu 2:4 HK “Mogo” labā.

Zemgale/LLU – Mogo 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)

Nākošā Virslīgas čempionāta spēle HK “Zemgale/LLU” būs 21. novembrī plkst.19.30 Jelgavas ledus hallē uzņemot HS “Rīga”.

Informācija: HK “Zemgale/LLU”, Sporta servisa centrs