4.5 °C, 4.3 m/s, 50.3 %

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
04/11/2018

3. novembrī HK “Zemgale/LLU” aizvadīja “Optibet” hokeja līgas spēli savā laukumā uzņemot HK “Liepāja”. Pēcspēles metienu sērijā HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 3:4 atzina HK “Liepāja” uzvaru.

Jelgavnieki atklāja spēles rezultātu pirmā perioda 11. minūtē, kad uzbrucējs Vladislavs Adeļsons (Nr.22) guva pirmos vārtus 1:0. Liepājniekiem spēles otrajā periodā izdevās realizēt divus vairākumus un izvirzījties vadībā ar 1:2. Vārtus HK “Liepāja” spēlētāju rindās guva uzbrucēji Bruno Zabis (Nr.10) un Frenks Razgals (Nr.41). Trešā perioda pirmajā minūtē jelgavniekiem izdevās izlīdzināt rezultātu 2:2 – vārtus guva uzbrucējs Valentīns Feoktistovs (Nr.85). Tomēr pēdējās perioda minūtēs liepājnieks Egils Kalns (Nr.13) realizēja trešo vairākumu un panāca 2:3 savas komandas labā. Jelgavniekiem nācās saņemties un trešā perioda beigās panākt rezultāta izlīdzinājumu 3:3, kad uzbrucējs Rustams Begovs (Nr.9) guva vārtus.

Piecu minūšu papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, tāpēc sekoja pēcspēles metienu sērija – katrai komandai tika dotas trīs iespējas. Pirmais metiens tika piešķirts mājiniekiem. HK “Zemgale/LLU” spēlētājs V. Adeļsons (Nr.22) netrāpīja un netrāpīja arī liepājnieks F.Razgals. Otro metienu izpildīja uzbrucējs Artūrs Homjakovs (Nr.19), netrāpija. Bet HK “Liepāja” spēlētājs B.Zabis bija precīzs un raidīja ripu Riharda Cimermaņa sargātajos vārtos. Pēdējais “bullītis” tika uzticēts sezonas labākajam uzbrucējam Ivanam Ribčikam, kurš tikai šonedēļ atgriezās HK “Zemgale/LLU” sastāvā, diemžēl netrāpīja. Līdz ar to spēlē ar rezultātu 3:4 uzvarēja liepājnieki.

Zemgale/LLU – Liepāja 3:4 (1:0; 1:2; 3:3; 3:4)

“Optibet” hokeja līgas čempionātā būs pauze, jo Latvijas izlase no 8. līdz 10. novembrim piedalīsies “Euro Ice Hockey Challenge” posmā Baltkrievijas pilsētā Minskā. Izlasi pārstāvēs arī trīs HK “Zemgale/LLU” komandas hokejisti – R.Cimermanis, V.Adeļsons un K. Jākobsons. Seši Jelgavas komandas hokejisti – vārtsargs Reinis Petkus, aizsargi Aleksejs Popovs un Rinalds Rosinskis, uzbrucēji Juliāns Misjus, Ričards Bernhards, Artūrs Homjakovs –uzaicināti pārstāvēt Latvijas klubu izlasi turnīrā “Turkish Airlines Baltic Challenge Cup” Lietuvas galvaspilsētā Vilņā, kuru vadīs Jelgavas komandas galvenis treneris Valērijs Kuļibaba.

Nākamo virslīgas spēli HK “Zemgale/LLU” aizvadīs 14. novembrī plkst. 19.30, uzņemot Jelgavas Ledus hallē HK “Prizmu”.

Informācija: HK “Zemgale/LLU”, Sporta servisa centrs