8 °C, 3.5 m/s, 48.8 %

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
01/11/2018

31.oktobrī HK “Zemgale/LLU” aizvadīja kārtējo Latvijas Virslīgas čempionāta spēli izbraukumā pret– HK “Lido” un izcīnija uzvaru ar rezultātu 3:0.

Šajā spēlē HK “Zemgale/LLU” sastāvā atgriezās uzbrucējs Rūdolfs Rrūsis, kā arī debitēja pagājušās sezonas labākais uzbrucējs Ivans Ribčiks (Ivan Ribchik).

Pirmajā spēles trešdaļā jelgavnieki pārņēma spēles vadību un saglabāja to visa perioda garumā. Tomēr vārtus nevienai no kamandām neizdevās gūt (0:0).

Otrajā trešdaļā HK “Zemgale/LLU” spēlētāji turpināja kontrolēt spēles gaitu.

Turpat vairāk kā trešdaļas pusi jelgavniekiem bija iespēja spēlēt vairākumā, pateicoties pretinieku noteikumu pārkāpumiem. Trešdaļas vidū pēc Juliāna Misjusa (Nr.8) un Artūra Homjakova (Nr.19) piespēlēm, uzbrucējs Vladislavs Adeļsons (Nr.22) atklāja spēles rezultātu 1:0. Uzbrucēja Valentīna Feoktistova (Nr.85) gūtie vārti netika ieskaitīti.

Trešās trešdaļas sākumā HK “Lido” spēlētāji spēja uz divām minūtēm iespiest jelgavniekus aizsardzības zonā un veikt pusi no saviem spēles metieniem. “Zemgale/LLU” vārtos teicami nospēlēja vārtsargs Reinis Petkus, kurš nosargāja vārtus neskartus. Izraujoties no savas aizsardzības zonas, jelgavnieki devās uzbrukumā, kas sestā minūtē vainagojās ar aizsarga Kalvja Ozola  (Nr.33) gūtiem vārtiem 2:0. Trešdaļas vidū pēc Rustama Begova (Nr.9) piespēles, vārtus vēlreiz guva Vladislavs Adeļsons – 3:0.

Uzvara ļāva “Zemgale/LLU” saglabāt trešo vietu turnīra tabulā, apsteidzot HS “Rīga” vien par diviem punktiem.

Par labāko spēlētāju Jelgavas komandas rindās atzīts vārtsargs Reinis Petkus.

Zemgale/LLU – Lido 3:0 (0:0; 1:0; 2:0)

Nākamā spēle Jelgavas Ledus hallē gaidāma 3. novembrī pret HK “Liepāja”.

Informācija: HK “Zemgale/LLU”, Sporta servisa centrs