8.8 °C, 6.2 m/s, 75.1 %

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
27/10/2018

27.oktobrī, HK “Zemgale/LLU” aizvadīja kārtējo “Optibet” hokeja līgas spēli “Kurbads” hokeja hallē tikoties ar “Kurbads” čempionvienību un izcīnot uzvaru ar 5:2.

Jelgavnieki atklāja spēles rezultātu pirmā perioda 4. Minūtē, kad ripu pretinieku vārtos raidīja uzbrucējs Ričards Bernhards (Nr.15). “Kurbads” drīz vien rezultātu izlīdzināja – vārtus guva Jelgavas komandas bijušais spēlētājs Lauris Rancevs. Sekoja vēl viens metiens “”Zemgale/LLU” vārtsarga Riharda Cimermaņa sargātajos vārtos, tomēr tiesneši pēc videoatkārtojuma noskatīšanās vārtus neieskaitīja. Spēles 14. minūtē mūsu spēlētājs Kristaps Jākobsons veica rupju spēka paņēmienu pret Edgaru Homjakovu, saņemot 5+20 minūšu noraidījumu. Nākamās piecas minūtes jelgavnieki spēlēja mazākumā. To izmantoja “Kurbads” un guva savus otros vārtus – 2:1. Perioda izskaņā rīdzinieki izpelnījās noraidījumu un komandas spēlēja vienādos sastāvos – četri pret četriem spēlētājiem. Komandas pārtraukumā devās ar rezultātu 2:1 mājinieku labā.

Otrā perioda sākumā disciplinārsodu saņēma “Zemgale/LLU” spēlētājs Kalvis Ozols, kurš notrieca “Kurbada” otrā vārtsarga Denija Romanovska cepuri, kas iekrita laukumā. K.Ozols saņēma 10 minūšu disciplinārsodu. Pēc grūtas cīņas jelgavniekiem tomēr izdevās izlīdzināt rezultātu, pateicoties uzbrucējam Markam Mežsargam (Nr.23). Īsā laika periodā “Zemgale/LLU” izdevās gūt vēl vienus vārtus un pēc aizsarga Iļjas Makarova (Nr.25) precīza metiena rezultāts jau 3:2 par labu mūsu komandai. Ar šādu rezultātu komandas devās pārtraukumā.

Trešajā periodā abas komandas spēlēja ātri un agresīvi. Jelgavniekiem neizdevās realizēt vairākumu perioda 13. minūtē, kad noraidījumu saņēma “Kurbada” hokejists Jānis Sprukts. Kad komandas saņēma abpusēju noraidījumu un spēlēja četri pret četriem hokejistiem, “Kurbada” treneris Aleksandrs Macijevskis nomainīja vārtsargu pret 6 laukuma spēlētāju.. To realizēt neizdevās, vārtsargs atgriezās laukumā un pusotru minūti līdz spēles beigām viņu pārspēja HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs Artjoms Ogorodņikovs (Nr.17) – 4:2. Rīdzinieki vēlreiz mēģināja izspēlēt vairākumu, vārtsargu nomainot pret laukuma spēlētāju, bet jelgavnieki pielika spēlei punktu, raidot ripu tukšos vārtos – 5:2. Vārtu guvums ieskaitīts uzbrrucējam Vladislavam Adeļsonam (Nr.22).

Par labāko spēlētāju HK “Zemgale/LLU” rindās atzīts vārtsargs R.Cimermanis.

Nākamā spēle HK “Zemgale/LLU” būs izbraukumā 31. oktobrī plkst. 19.15 pret HK “Lido”.

Informācija: HK “Zemgale/LLU”, Sporta servisa centrs