Sākumlapa JaunumiSportsHK “Zemgale/LLU” zaudējums
HK “Zemgale/LLU” zaudējums
12/02/2018

HK “Zemgale/LLU” zaudējums! Atbildes spēle 13.februārī!

Optibet Hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas turnīrā trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi hokeja kluba “Zemgale/LLU” komanda. 10.februārī Jelgavas vienība spēles gaitā pret pagājušās sezonas čempioni HK “Kurbads” nonāca iedzinējos, bet galarezultātā atzina pretinieku pārākumu ar 2:3 (0:0; 0:2; 2:1). Līdz izslēgšanas spēļu turnīram Jelgavas komandai atlikušas divas cīņas.

Atbildes spēli OHL regulārā turnīra ietavaro HK “Zemgale/LLU” un HK “Kurbads” aizvadīs 13.februārī Rīgā. Spēles sākums pulksten 19.15.

Regulārās sezonas beigu daļā jelgavnieku vajā sastāva problēmas, jo daudzi hokejisti cīnījušies ar savainojumiem, kā rezultātā bieži vien nācies spēlēt trīs uzbrucēju trijniekos, kas HK “Zemgale/LLU” komandai nav nemaz tik ierasti. Komanda bija zaudējusi pēdējās divas spēles. Tāpat jāatzīmē, ka noslēdzošajām trim spēlēm pirms play-off lielas nozīmes nebija, jo jau tagad ir skaidrs, ka regulāro turnīru jelgavnieki noslēgs ceturtajā vietā un pusfinālā tiksies ar HK “Mogo”.

Mājas spēles pirmajā trešdaļā viesiem bija itin liels pārsvars, bet Jelgavas komandas vārtos ļoti veiksmīgi darbojās Rihards Cimermanis. Paši jelgavnieki divas reizes uzspēlēja vairākumā, taču atklāt spēles rezultātu nespēja, tādējādi pēc 20 minūtēm rezultāta tablo vēstīja bezvārtu neizšķirtu 0:0. Otrā perioda pirmajās sešās minūtēs pa vārtiem guva Mārtiņš Porejs un Mārtiņš Gipters, tādējādi pēc divām trešdaļām jelgavnieki bija iedzinējos ar 0:2.

48.minūtē Martins Lavrovs principā izšķīra spēles likteni. 54.minūtē nelielu intrigu spēlē atgrieza Lauris Rancevs, samazinot rezultāta starpību līdz 1:3. 57. minūtē pirmos vārtus jelgavnieku sastāvā guva Jurijs Moiseičenko (2:3), taču izglābties jelgavnieki tā arī nespēja, lai gan izskaņā Cimermani pat samainīja pret sesto laukuma spēlētaju – zaudējums ar 2:3.

TURNĪRA TABULA

Par OHL

Jaunajā OHL sezonā katra komanda kopumā aizvadīs 30 spēles regulārajā čempionātā, bet izslēgšanas mačos iekļūs četras labākās vienības, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām. Kā liecina LHF mājas lapā publicētā informācija, šī gadda čempionātā startēs sešas hokeja komandas:

• HK MOGO
  • HK Zemgale/LLU
  • HK Liepāja/Optibet
  • HS Rīga
  • HK Prizma
  • HK Kurbads

Šā gada playoff izcīņā piedalīsies regulārā čempionāta četras labākās komandas. Regulārā čempionāta uzvarētāji spēkosies ar ceturtās vietas esošo komandu, bet otrās vietas vienība spēlēs pret trešās pozīcijas izcīnījušo klubu.

Pusfināli un fināli tiks aizvadīti līdz četrām uzvarām. Savukārt laukuma priekšrocības playoff turnīrā iegūs augstāku vietu ieņēmušās komandas regulārajā čempionātā.

Informācija: K.Upenieks, HK Zemgale/LLU