Izskrien Latviju Jelgavā!

14.11.2018. Sporta servisa centrs

Svinot Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienu, Jelgavas vieglatlētikas klubs sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi "Sporta servisa centrs" šī gada 16. novembrī aicina ikvienu pilsētas iedzīvotāju iesaistīties skrējienā "Izskrien Latviju Jelgavā", kurā  jāveic 5,5 km gara distance, kas simboliski iezīmēs Latvijas valsts kontūru Jelgavas pilsētas ielās.

Pasākuma programma “Izskrien Latviju Jelgavā” sāksies plkst.17:00 pie Jelgavas sporta halles, Mātera 44a ar dažādām aktivitātēm. Skrējienam starts tiks dots plkst.18:00. Šāds skrējiens Jelgavā notiks jau otro reizi un, lai iepazītu vairākus citus pilsētas apskates objektus naksnīgā gaisotnē, skrējienam ir mainīta trase, kura vedīs pa pilsētas centra ielām, Pasta salu, Driksas un Mītavas tiltiem, Raiņa, Alunāna un Stacijas parkiem, gar pieminekli Jelgavas atbrīvotājiem. Distances veikšanai skrienot, soļojot vai nūjojot organizatori aicina dalībniekus ņemt līdzi lukturīšus un atstarotājus.

 

No plkst.17:00 un pēc skrējiena, Eiropas Sociāla fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/085 “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1.kārta” ietvaros, notiks dažādas izglītojošas un praktiskas ekspreskonsultācijas – par veselīgu uzturu, būs iespēja nobaudīt veselīgas uzkodas ar uztura speciālistu komadu Foodtastic! Iespēja iegūt fizioterapeita konsultāciju par traumu profilaksi un atveseļošanās procesu. Noderīgu informāciju par fizisko slodzi, motivāciju iesaistīties fiziskajās aktivitātēs sniegs ultramarotonists un “Spartatlona 2018” dalībnieks Edgars Simanovičs. Tāpat būs iespēja noteikt sava ķermeņa muskuļmasu, tauku masu un citus rādītājus. 

 

Dalība skrējienā ir bez maksas un bez iepriekšējas pieteikšanās. Skrējienā var piedalīties ikviens – gan individuāli, gan kopā ar ģimeni vai kolektīvu. Par godu gaidāmajai Latvijas simtgadei katrs skrējiena dalībnieks saņems organizatoru sarūpētu piemiņas dāvanu.

 

Skrējiena dalībniekiem būs iespēja izmantot sporta halles ģērbtuves un dušas. Finišā skrējiena dalībnieki tiks cienāti ar veselīgiem našķiem un tēju.

Akcijas laikā satiksme netiks ierobežota - dalībnieki pārvietosies pa ietvēm, gājēju ceļiem un velosipēdu ceļiem, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka tiks filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

Informācija: Sporta servisa centrs 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies