Sākumlapa JaunumiJAUNĀ SIEVIEŠU BASKETBOLA LĪGA (JSBL)
JAUNĀ SIEVIEŠU BASKETBOLA LĪGA (JSBL)
23/02/2017

Jelgavniecēm uzvara! Nākamā spēle ceturtdien, 23.februārī!

Jaunajā sieviešu basketbola līgā (JSBL) 2016./2107.gada sezonu mainīgām sekmēm aizvada Jelgavas sieviešu basketbola komanda “Jelgava/BJSS”. Jelgavas basketbolistes 16.februāra vakarā Jelgavas Sporta hallē ar rezultātu 80:54 sakāva “Saldus” vienību un izcīnīja sesto panākumu. Rezultatīvākā Jelgavas komandas spēlētāja šoreiz bija Sindija Smirnova, kura sakrāja 16 punktu. Janeta Rozentāle izcēlās ar 15 punktiem, deviņām atlecošajām bumbām un četrām rezultatīvām piespēlēm. Anete Strūrmane pievienojās ar 11 punktiem.

Nākamo JSBL kārtas spēli “Jelgava/BJSS” komanda aizvadīs 23.februārī Rīgā, kur izbraukuma spēlē tiksies ar vietējo “Rīdzene/TTT kadetes” komandu. Spēles sākums pulksten 18.30.

BK “Jelgava/BJSS” spēļu kalendārs:

• 23.februāris, Rīdzene – “Rīdzene/TTT kadetes” – BK “Jelgava/BJSS”
  • 2.marts, Jēkabpils SN – BK “Jelgava/BJSS” – BK “Filter”
  • 16.marts, Jelgavas Sporta halle – BK “Jelgava/BJSS” – “Daugavpils universitāte”
  • 18.marts, Ventspils Olimpiskais centrs – BK “Ventspils” – BK “Jelgava/BJSS”
  • 25.marts, Jelgavas Sporta halle – BK “Jelgava/BJSS” – BS “Ogre”

Jelgavnieces 16.februāra mājas spēli sāka pārliecinoši un pirmo ceturtdaļu noslēdza savā labā ar rezultātu 25:13. Otrajā ceturksnī, kad laukumā lielākoties atradās rezervistes, uzbrukumā tik spīdoši nevedās, taču aizsardzība bija līmenī. “Jelgava/BJSS” spēlētājas pretiniecēm ļāva gūt tikai četrus punktus, kamēr pašas tika pie 14, un, ejot lielajā pārtraukumā, tablo vēstīja 39:17 par labu mājiniecēm.Trešajā ceturtdaļā turpinājās jelgavnieču ofensīva, regulāri piekopjot ļoti agresīvu aizsardzību visā laukumā, kas deva cerēto rezultātu. Pēc 30 nospēlētām minūtēm mājinieču pārsvars bija pieaudzis līdz 37 punktiem. Pēdējā spēles nogrieznī Pētera Višņēvica vadītās “Saldus” meitenes atspēlēja 11 punktus, taču reāli apdraudēt mājinieču uzvaru nespēja.