1 °C, 2.3 m/s, 98.7 %

Sākumlapa JaunumiSports“Jelgava/BJSS” Latvijas basketbola līgas 3. divīzija
“Jelgava/BJSS” Latvijas basketbola līgas 3. divīzija
27/11/2017

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 3.divīzijas čempionātā sesto zaudējumu piedzīvojusi Jelgavas jauniešu basketbola komanda “Jelgavas/BJSS”, kas ar rezultātu 60:76 viesos atzina basketbola kluba “Jaunpils” pārākumu. Izbraukuma spēlē 22.novembrī rezultatīvākais jelgavniekiem bija Adrians Ganuļevičs ar 21 gūto punktu. Jelgavas komandai nākamā spēle 1.decembrī.

Nākamo LBL3 čempionāta kārtas spēli “Jelgava/BJSS” aizvadīs piektdien, 1.decembrī Talsos. Jelgavnieki izbraukuma spēlē tiksies ar vietējo BK “Talsi” komandu. Spēles sākums pulksten 20:00.

Trenera Vara Krūmiņa vadītajai Jelgavas jauniešu basketbola komandai 22.novembra spēles uzbrukumā klājās grūti jau pirmajā ceturtdaļā, kurā tika gūti tikai deviņi punkti, savukārt ielaisti 19. Otrajā ceturtdaļā produktivitāte uzlabojās, taču rezultāta starpību jelgavniekiem neizdevās samazināt – 17:20.

Pēc lielā pārtraukuma turpinājās līdzīga spēkošanās, un šajās desmit minūtēs “Jelgavas/BJSS” spēlētāji bija pārāki ar 17:15. Lai arī pēdējā ceturtdaļā viesu komandā desmit punktus guva Artūrs Ausējs, tomēr ar to nepietika, lai pacīnītos par uzvaru. “Jaunpils” spēlētāji bija pārāki ceturksnī ar 22:17 un visā spēlē ar 76:60.

LBL3, 22. novembris

BK “Jaunpils”–”Jelgava/BJSS” 76:60 (19:9, 20:17, 15:17, 22:17)

Jelgava: A.Ganuļevičs 21+7ab+6rp, E.Ausējs 19, A.Saušs 5, M.Vīgants 5+6ab, R.Levics 4, N.Kļaviņš 4, R.Enģelis 2, T.Truksnis

“Jelgava/BJSS” tuvāko spēļu kalendārs:

• 1.decembris, plkst. 20:00 – pie BK “Talsi”
  •  8.decembris, plkst. 18:00 – ar BK “Krāslava/Sporta skola”
  • 15.decembris, plkst. 18:00 – ar BK Daugavpils novads”

Par turnīru

LBL 3 pamatturnīra pirmajā posmā astoņpadsmit komandas sadalītas trīts grupās, kuru ietvaros izspēlēs divu apļu turnīrus (katrai pa 10 spēlēm).

• A grupa: “Ezerzeme/Rēzekne”, BK “Salacgrīva”, “Carnikava”, BJBS “Rīga”, “Rugāju SC”, “Jēkabpils-2”;
  • B grupa: BK “Jaunpils”, BK “Krāslava”, “Daugavpils novads”, “Saulkrasti”, “Jelgava/BJSS”, BK “Talsi”;
  • C grupa: Iecavas “Dartija:, “Valmiera Glass/VIA”, “Cēsis/Dārznieks”, SK “Rūjiena”, BK “Sigulda”, BJBS “Rīga/Rīdzene-2”

Trīs labākās komandas no katras grupas, ņemot līdz savstarpējo spēļu rezultātus, 2.posmā cīnīsies turnīrā par 1.-9.vietu, trīs pārējās – par 10.-18.vietu. Izslēgšanas turnīrā piedalīsies 1.-6.vietas ieguvēji, kā arī uzvarētāji pārspēlēs starp pamatturnīra 7. un 11.vietas, kā arī 8. un 10.vietas ieguvējiem. Pārspēlēs, ceturtdaļfinālā un pusfinālā uzvarētāji sērijās tiks noskaidroti divu spēļu summā. Finālsērijā un sērijā par 3.vietu cīņa ritēs līdz vienas komandas divām uzvarām.