11.7 °C, 4.8 m/s, 66.4 %

Sākumlapa JaunumiJelgavas džudistiem medaļas starptautiskā turnīrā
Jelgavas džudistiem medaļas starptautiskā turnīrā
09/04/2019

Pagājušajā  nedēļas nogalē Saldū norisinājās ikgadējais starptautiskais džudo turnīrs “SALDAIS DŽUDO 2019”. Sacensībās piedalījās sportisti  no Kirgizstānas, Lietuvas un Latvijas, pārstāvot  7 vecuma kategorijas.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) treneru Kima Usačeva un Gunta Malēja audzēkņi pārveda mājās 8 dažāda kaluma medaļas: 1 zelta, 3 sudraba un 4 bronzas!

U-9 vecuma grupā 2.vietu svarā līdz 26 kg izcīnīja Denis Jankovičs. U-10 vecuma grupā svarā līdz 28 kg 3.vietu ieņēma Alise Indriksone un svara kategorijā līdz 46 kg 2.vietā nokļuva Kristiāns Ceļmillers. U-12 vecuma grupā bronzu izcīnīja Artjoms Marčenka svarā līdz 29 kg. Vecuma grupā U-14 svarā līdz 46 kg trešo vietu ieguva Sergejs Adatiņš un svarā kategorijā līdz 66 kg otrais kļuva Rolands Skuja. Vecuma grupā U-16 čempiona titulu izcīnīja Artūrs Gorņiks svarā līdz 66 kg. U-18 vecuma grupā bronzas medaļu ieguva Makims Kuzmenko svarā līdz 73 kg.

U-18 vecuma grupas spēcīgākie džudisti – Vladimirs Ščerbakovs (55 kg), Ņikita Skorbenko (73 kg), Marks Sutika (81 kg) un Edgars Dukaļskis (90 kg) piedalījās Eiropas džudo kausa sacensībās “Cadet European Judo Cup”, kuras norisinājās no 6. līdz 7.aprīlim Čehijas pilsētā Teplicā. Visaugstākos rezultātus sasniedza Marks Sutika, ieņemot 9. vietu 49 stiprāko Eiropas džudistu konkurencē.

19.martā BJSS audzēkņi piedalījās Eiropas turnīrā “International Master Bremen 2019”, kas notika Vācijā. Šajās sacensībās labākos rezultātus uzrādīja Vladimirs Ščerbakovs ieņemot 13. vietu 68 sportistu konkurencē.

Infromācija un foto: Treneris K.Usačevs