Sākumlapa JaunumiJELGAVAS HOKEJA KLUBS “ZEMGALE/LLU”
JELGAVAS HOKEJA KLUBS “ZEMGALE/LLU”
21/02/2017

Jelgavnieku nākamā spēle 22.februārī!

Latvijas Virslīgā hokejā trešdien, 25.janvārī aizvadītas divas spēles. Hokej klubs “Zemgale/LLU” spēja atspēlēties un ar 2:1 mājas spēlē pieveikt HS “Rīga”, revanšējoties par iepriekšējā duelī piedzīvoto zaudējumu. Otrā spēlē HK “Liepāja” ar 14:1 pārliecinoši uzveica “Pārdaugavu” .

Nākamo Virslīgas čempionāta kārtas spēli HK “Zemgale/LLU” aizvadīs 22.februārī Jelgavas ledus hallē, kad tiksies ar HK “Mogo”. Spēles sākums pulksten 19.30.

Iepriekšējās spēles

HK Zemgale/LLU – HS Rīga 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)

HS “Rīga” rezultātu atklāja jau 48. sekundē, pēc decembra labākā spēlētāja Oļega Šišļaņņikova piespēles izceļoties Elvim Dinam Kalnbērziņam. Tomēr turpinājumā laukuma saimnieku vārtsargs Reinis Petkus bija nepārspējams, kamēr viņa komandas biedri nodrošināja uzvaru ar 2:1.

Izlīdzinājumu 27. minūtē panāca “Zemgales/LLU” aizsargs Eduards Hugo Jansons, savukārt izšķirošos vārtus 51 sekundi pirms otrā pārtraukuma guva uzbrucējs Niklāvs Birovs, kurš izcēlās brīdī, kad abas komandas spēlēja četratā.