Sākumlapa JaunumiJELGAVAS HOKEJA KLUBS “ZEMGALE/LLU”
JELGAVAS HOKEJA KLUBS “ZEMGALE/LLU”
26/02/2017

Jelgavniekiem mājas spēle 1.martā!

Sestdien, 25.februārī nepatīkamu zaudējumu Vidzemes ledus hallē Ogrē Latvijas hokeja Virslīgas regulārās sezonas ietvaros piedzīvoja Jelgavas hokeja klubs “Zemgale/LLU”, kas atzina vietējā HK “Kurbads” pārākumu – 1:2. Zaudējums nozīmē, ka jelgavnieki noslīd uz 3.vietu turnīra tabulā un atlikušajā sezonas daļā augstāk pakāpties būs grūti.

Trešdien, 1.martā Jelgavas ledus hallē HK “Zemgale/LLU” aizvadīs regulārās sezonas pēdējo spēli, kad pretiniekos būs Liepājas hokejisti. Spēles sākums pulksten 19.30.

Divas spēles pirms regulārās sezonas noslēguma Jelgavas hokejisti bija izvirzījušies otrajā vietā trīs punktus priekšā Ogres “Kurbadam”. Pēdējā spēlē Jelgavā Haralda Vasiļjeva trenētā vienība ar 6:2 sagrāva Latvijas kausa ieguvēju un vienu no čempionāta galvenajām favorītēm “Mogo”, tādējādi pat tika saglabāta cerība uz pirmo vietu.

Pret ogrēniešiem viesos bija reāla iespēja nodrošināt vismaz otro vietu regulārās sezonas turnīrā. Mača pirmajā trešdaļā bija izteikti jūtama spēles likme – uz ledus vairāk hokejisti domāja par savu vārtu drošību, disciplīna bija augstā līmenī un gūtu vārtu tā arī nebija. Reizi mūsējie spēlēja mazākumā, taču Rihards Cimermanis palika nepārspēts – 0:0.

Otrā perioda sākumā Latvijas izlases kandidāts Juris Upītis pēc jelgavnieku kļūdas savā aizsardzības zonā izvirzīja vadībā mājiniekus (1:0). Perioda vidū vairākumā precīzs bija Aleksandrs Galkins, kurš pirms dažiem gadiem spēlēja Jelgavā, tādējādi pēc 40 minūtēm mūsējie bija iedzinējos ar 0:2. 46.minūtē Olafs Aploks samazināja rezultāta starpību, tomēr atlikušajā spēles laikā izlīdzināt rezultātu jelgavnieki tā arī nespēja, piedzīvojot minimālu zaudējumu ar 1:2.

Abām komandām tagad ir pa 61 punktam, bet “Kurbadam” viena spēle rezervē un labāka savstarpējo spēļu bilance, kā rezultātā “Zemgale/LLU” noslīdējusi uz trešo vietu.