Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas komandai uzvara
Jelgavas komandai uzvara
14/05/2018

Jelgavas komandai uzvara! Nākamā spēle 16.maijā!

Piektdien, 11.maijā Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) Jelgavā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 7.kārtas spēle, kurā savā starpā tikās futbola klubs “Jelgava” un futbola klubs “Valmiera Glass ViA”. Par prieku mājinieku līdzjutējiem, FK “Jelgava” svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:1, kas šobrīd turnīra tabulā ļauj ieņetm sesto vietu. Vārtus Jelgavnieku labā guva Vladislavs Kozlos, Marks Kurtišs, Alans Siņeļņikovs, divus vārtus guva Ņikita Koļajevs.

Nākamo SynoTip virslīgas kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs izbraukumā trešdien, 16.maijā, kad tiksies ar FK “Spartaks Jūrmala” komandu. Spēles sākums pulksten 17.00

Jelgavas vienības vārtus 11.maija spēlē atkal sargāja Jānis Krūmiņš. Tāpat pamatsastāvā atgriezās centra pussargs Maksims Rafaļskis un aizsargs Sadī Gejs. Ārpus pieteikuma pēdējā spēlē gūtā savainojuma dēļ palika krievu aizsargs Maksims Širjajevs, kurš līdz šim visās komandas spēlēs bija devies pamatsastāvā.

Spēli aktīvi sāka Jelgavas futbolisti, jau 2.minūtē Ņikitam Koļajevam nokļūstot izdevīgā vārtu gūšanas pozīcijā, taču atvairījumu veica agrāk Jelgavā spēlējušais “Valmiera Glass/ViA” vārtsargs Kaspars Ribaks. Valmierieši atbildēja ar pāris labiem pretuzbrukumiem, kuri pārsvarā veidojās pēc “Jelgava” aizsargu kļūdām. Spēles 10.minūtē Vladislavs Kozlovs atņēma bumbu pretinieku laukuma pusē un no metriem 22 diviem ieraidīja bumbu vārtos (1:0). Vārtu gūšanas situācijas regulāri veidojās pie abu komandu vārtiem, taču līdz brīdim realizācija nebija līmenī ne “Jelgavai”, ne “Valmiera Glass/ViA”. Spēls 27. minūtē Ņ.Koļajevs atdeva piespēli pa labi Rafaļskim, kurš bumbu centrēja soda laukumā Koļajevam, kuram no tuva attāluma izdevās otro reizi ieraidīt bumbu valmieriešu vārtos (2:0). Tuvāk pārtraukumam viesu vienības futbolisti sāka pagurt, mājiniekiem regulāri apdraudot Ribaka sargātos vārtus. sples 42.minūtē stūra sitiena izspēle atnesa trešo vārtu guvumu: Sadī Gejs sita, Koļajevs pielaboja – 3:0!

Pēc pārtraukuma spēle kļuva nedaudz mierīgāka, jelgavniekiem turpinot vairāk kontrolēt bumbu. Tiesa, līdz labām vārtu gūšanas iespējām pie pretinieku vārtiem “Jelgavai” tikt neizdevās. 58.minūtē viesi nopelnīja brīvsitienu tuvu no jelgavnieku vārtiem, ko Mārcim Ērglim izdevās realizēt (3:1). Pēc iesistiem vārtiem valmierieši uzrīkoja pamatīgu spiedienu, Jelgavas komandas aizsardzībā iestājoties nelielai panikai.

“Jelgava” – “Valmiera Glass/ViA” 5:1 (3:0)

Vārti: Kozlovs 10′, Koļajevs 27′ 42′, Kurtišs 73′, Siņeļņikovs 90+2′ – Ērglis 58′

“Jelgava”: Krūmiņš – Olberkis, Staļģis (Krušatins), Gejs (Minkevičs) – Siņeļņikovs, Nakano, Rafaļskis, Grigarāvičs – Lazdiņš, Kozlovs – Koļajevs (Kurtišs)

FK “Jelgava” – FK “Metta/LU” 1:1 (1:1)

Vārti: Siņeļņikovs 22′ – Ivanovs 6′

Jelgava: Melecis – Siņeļņikovs (Jermolajevs), Širjajevs, Olberkis, Staļģis, Grigarāvičs – Nakano (Rafaļskis) – Kurtišs, Lazdiņš, Kozlovs – Koļajevs (Krušatins)

Ar FK “Jelgava” pilnu spēļu grafiku var iepazīties ŠEIT . FK “Jelgava” 2018.gada sezonas sastāvs: