Jelgavas pilsēta aicina izvēlēties vasaras melodiju

07.06.2017.

30.jūnijā pulksten 21 Pasta salas estrādē notiks vērienīgs koncerts „Mana vasaras melodija 2017”, vienuviet pulcējot populārākās Latvijas šlāgergrupas un dziedošās ģimenes. Līdz koncertam ikviens aicināts balsot parsavu vasaras melodiju www.jelgava.lv.

Šajā vasaras vakarā mūziķi dalīsies ar klausītājiem savās skaistākajās vasaras melodijās, radot priecīgu, skanīgu un lustīgu vasaras sajūtu, skatītājiem paņemot savu mīļāko melodiju līdzi, ar kuru pavadīt tālāko vasaras daļu – dzimšanas dienas, ballītes vai vienkārši skaļi dziedot līdzi radio! Pasākuma moto: „Un kas ir Tava vasaras melodija?”, jo ne velti Maestro Raimonds Pauls ir teicis, ka visa pamats ir melodija!

 

Pasākumā piedalīsies populārākās Latvijas šlāgergrupas un dziedošās ģimenes „Crazy Dolls”, „Mākoņstūmēji”, „Liepavots”, „Zvaigžņu lietus”, „Baltie lāči”, „Rumbas kvartets”, „Ducele”, „Lustīgais blumīzers”, „Zeļļi”, „Laimas Muzykanti”, Dziedošo ģimeņu šovos iepazītās Tihovsku un Dūdumu ģimenes, Māsas Legzdiņas un Brāļi Puncuļi, Aigariņš un Rikardions, Ainars Bumbieris, kura dziedātie „Krokusi” nule kā sākuši skanēt radiostacijās, Kaspars Antess. Koncerta režisore – Dita Torstere. Vakara vadīšana uzticēta TV personībām Mārim Grigalim un Lienei Bērziņai.

 

Nākot tuvāk pasākumam, mākslinieku saraksts tiks papildināts; gaidāmi arī dažādi muzikāli pārsteigumi. Par pavadījumu gādās instrumentālā grupa „Vintāža”. Pēc koncerta – nakts balle ar labākajiem mūziķiem!

 

Balso par savu vasaras melodiju www.jelgava.lv! Biļetes uz pasākumu var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

 

 

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies