8.3 °C, 3.7 m/s, 93.6 %

Sākumlapa JaunumiJelgavas un Ozolnieku badmintonistiem 13 medaļas
Jelgavas un Ozolnieku badmintonistiem 13 medaļas
06/11/2018

2018.gada 3.novembrī Valkā notika Latvijas senioru čempionāts badmintonā, kurā veiksmīgi piedalījās badmintona spēlētāji no Jelgavas un Ozolniekiem, izcīnot 13 medaļas, tai skaitā 4 zelta medaļas. Latvijas senioru čempionātā piedalījās 60 spēlētāji. Jelgavu pārstāvēja 3 spēlētāji – Edgars Kupfers, Kristians Rozenvalds un Vadims Čulka un 5 no Ozolniekiem – Māris Avotiņš, Olafs Krūzmētra, Una Tīliba, Aldis Valbaks un Ainārs Zanders.

Vecuma grupā 35+ jelgavnieks Vadims Čulka izcīnīja bronzas medaļa vīriešu dubultspēlēs pāri ar Juri Krūmiņu no Salaspils.

Vecuma grupā 45+ Una Tīliba no Ozolniekiem izcīnīja trīs medaļas: 1.vieta sieviešu dubultspēles pāri ar Aneti Zunti no Valkas, 2.vieta sieviešu vienspēlēs, 3.vieta jauktajās dubultspēlēs pāri ar Agri Pētersonu. Trīs medaļas 45+ vecuma grupā izcīnīja arī Ainārs Zanders no Ozolniekiem – 1.vieta jauktajās dubultspēlēs pāri ar Aneti Zunti no Valkas, 2.vieta vīriešu vienspēlēs, 2.vieta vīriešu dubultspēlēs pāri ar Aldi Valbaku no Ozolniekiem. Savukārt Aldis Valbaks no Ozolniekiem 45+ grupā izcīnīja 2 medaļas – 2.vieta vīriešu dubultspēlēs pāri ar Aināru Zanderu no Ozolniekiem, kā arī 2.vieta jauktajās dubultspēlēs pāri ar Elitu Granti no Rīgas.

Vecumā grupā 50+ Olafs Krūzmētra no Ozolniekiem kā vienīgais izcīnīja 2 zelta medaļas – 1.vieta vīriešu vienspēlēs un 1.vieta jauktajās dubultspēlēs pāri ar Aiju Mētru no Rīgas. Tāpat Olafs Krūzmētra izcīnīja arī 2.vietu vīriešu dubultspēlēs pāri ar Agri Pētersonu. Savukārt Ozolniekos dzīvojošais Jelgavas uzņēmējs Māris Avotiņš vīriešu vienspēlēs izcīnīja 3.vietu.

Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds ir ļoti gandarīts par badmintona attīstību Jelgavā un Ozolniekos. “Jelgavā jau tradicionāli notiek Latvijas nozīmīgākais badmintona turnīrs “Yonex Latvia International”, kurš šogad, pulcējot 340 spēlētājus no 40 valstīm, bija lielākais pasaules Futere series reitinga turnīrs. Badmintonu regulāri spēlē gan Jelgavas skolās, gan LLU Sporta centrā, kā arī sporta zāles Ozolnieku un Jelgavas novadu pagastos,” stāsta Kristians Rozenvalds.

Informācija: Latvijas Badmintona federācija