12 °C, 6 m/s, 60 %

Sākumlapa JaunumiJelgavniekiem medaļas divu dienu BMX riteņbraukšanas sacensībās
Jelgavniekiem medaļas divu dienu BMX riteņbraukšanas sacensībās
13/05/2019

Aizvadītajās brīvdienās Zemgales olimpiskā centra BMX trasē notika Latvijas SMScredit.lv čempionāta 1. posms un Jelgavas atklātais pilsētas čempionāts BMX riteņbraukšanā. Latvijas čempionātā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits –  364 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Krievijas un Baltkrievijas! Jelgavu sacensībās pārstāvēja 36 riteņbraucēji, no kuriem 12 izcīnīja medaļas – sešas zelta, trīs sudraba un trīs bronzas.

Jelgavas atklātajā čempionātā piedalījās 36 jelgavnieki, kuri izcīnīja 14 medaļas: 4 zelta, 5 bronzas un 5 sudraba.

Visaugstākos rezultātus Latvijas SMScredit.lv čempionāta 1.posmā un zelta godalgas izcīnīja G10 vecuma grupā Emīlija Zavinska, krūzo 30+ grupā (CR30+) Alvis Lānso, B6 grupā Raimo Soldāns, B7 kategorijā Āris Koško, B10 grupā Markuss Soļims un B12 Rainers Pujiņš. Sudraba medaļas 3 jelgavniekiem: Paulai Zavinskai (G13), Renāram Želvisam (B8), Reināram Pavlovam (B12), bet bronza – Melānijai Čudarei (G9), Beātei Koško (G11) un Oskaram Mežaraupam (B12). Lai arī Olga Manaeva (G9 vecuma grupā) pārstāv Maskavu un sacensībās izcīnīja 2.vietu, ikdienā viņa trenējas kopā ar kluba “Mītavas kumeļi” komandu, tāpēc treneris Uldis Balbeks uzskata, ka sportisti kopā izcīnījuši 13 medaļas!

Jelgavas čempiona titulu mājas trasē izcīnīja Ramona Bāre (G8), Emīlija Zavinska (G10), Alvis Lānso (CR30+) un Reinārs Pavlovs (B12). Sudraba medaļas izcīnīja Āris Koško (B7), Rinalds Bāris (B9), Markuss Soļims (B10), Rainers Pujiņš (B12), Hugo Ilvis Eihentāls (B14).

Bronzu nopelnīja Melānija Čudre (G9), Beāte Koško (G11), Paula Zavinska (G13), Ģirts Jonkus (CR30+), Renārs Želvis (B8).

Jelgavas trasē tika noskaidrots arī jelgavnieka Gata Jonkusa piemiņas kausa ieguvējs – ātrākais 15 gadus veco puišu grupā šogad bija Mārtiņš Zadraks no Mārupes, kurš balvā saņēma kausu.

Informācija un foto: Treneris U.Balbeks