10.9 °C, 5.2 m/s, 69.2 %

Sākumlapa JaunumiNoskaidroti uzvarētāji 2006.gada Sporta servisa centra kausa izcīņā
Noskaidroti uzvarētāji 2006.gada Sporta servisa centra kausa izcīņā
09/01/2007

2006.gada nogalē Jelgavas sporta hallē un sporta namā risinājās cīņas par Sporta servisa centra (SSC) kausu. Turnīrs notika divās grupās. Vienā grupā (nosacīti saukta – amatieru grupa) apvienojās tie, kuriem basketbola spēle ir tikai hobijs, otrā (pamatgrupa) – tie, kuri ir kādreiz aktīvi trenējušies vai dara to joprojām.

Pamatgrupā Amatieru grupā
1.vieta “Policija” “Beitlers”
2.vieta “Ilmāri” “Basketfani”
3.vieta “Ķepas” “LLU”

Pamatgrupā sacentās10 komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās: A grupas komandas („Ekskursija”, „LLU”, „Doki”, „Muhaba”, „Ultra”) un B grupas komandas („Policija”, „Ilmāri”, „Oligarhs”, „Ķepas”, „Igate”).

Pusfināla spēlēs 20.decembrī „Ilmāri” pārspēja „LLU” ar 65:54, savukārt „Policija” guva virsroku pār komandu „Ķepas” ar rezultātu 59:49.

Ziemassvētku priekšvakarā, 23.decembrī, tika noskaidrotas turnīra labākās komandas. SSC kausu savā īpašumā ieguva „Policija” (Artis Dūriņš, Uldis Ēberis, Uldis Markus, Toms Neilands, Saulvedis Šalājevs, Juris Brūveris, Jānis Līcītis, Dainis Vītols, Uldis Krūklītis, Jānis Šolis, Raimonds Rudko, Uldis Ozols, Raimonds Jurgeļēvičs, Aigars Briedis, Igors Helmanis), ar rezultātu 87:54 pārspējot 2.vietas ieguvējus – komandu „Ilmāri” (Gatis Justovičs, Kaspars Vilcāns, Gatis Meikšāns, Jānis Brūveris, Edgars Rumpis, Kaspars Balodis, Artūrs Eversons, Raimonds Dūša, Renārs Zavinskis, Gatis Balodis, Artūrs Rudmiezis, Sandis Liepurs, Jānis Samušs, Guntis Tiliševskis). 3.vietā – „Ķepas” (Jānis Gutāns, Mareks Budzinskis, Māris Masaļskis, Ģirts Pauls Pommers, Edgars Krūmiņš, Edgars Smirnovs, Māris Lagzdiņš, Valentīns Matusevičš, Mārtiņš Ivanovs, Aigars Rašmanis, Mārcis Eglītis, Ernests Šulcs), kuri finālspēlē guva uzvaru pār „LLU” (75:71).

Amatieru grupā par SSC kausu cīnījās 4 komandas: „LLU”, „Basketfani”, „Rokiji” un „Beitlers”. Pusfināla spēlēs 13.decembrī „Beitlers” pārspēja „LLU” (69:67), savukārt „Rokiji” ar rezultātu 62:65 piekāpās „Basketfani”. 20.decembra finālspēlē „LLU” pārspēja „Rokiji” (54:42), kopvērtējumā ierindojoties 3.vietā.

SSC kausu izcīnīja „Beitlers” (Mintauts Buškevics, Kārlis Boldiševics, Jānis Vanks, Ints Vanks, Artūrs Kļava, Ivo Akermanis, Kaspars Rezgalis, Gatis Blumbahs) finālspēlē ar rezultātu 57:54 pārspējot „Basketfani”, kuri attiecīgi ieņēma 2.vietu.