Sākumlapa JaunumiSportsOPTIBET HOKEJA LĪGA / LATVIJAS ČEMPIONĀTS HOKEJĀ
OPTIBET HOKEJA LĪGA / LATVIJAS ČEMPIONĀTS HOKEJĀ
10/11/2017

HK “Zemgale/LLU” atkal uzvara! Nākamā spēle 14.novembrī!

Optibet Hokeja līgas (OHL) čempionāta šī gada 4.novembra centrālajā spēlē Jelgavas hokeja klubs “Zemgale”/LLU” otro reizi pēc kārtas pārspēja “lielā trijnieka” komandu, izbraukumā pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 pārspējot HK “Kurbads”. Uzvaras vārtus jelgavnieku labā realizēja Vjačeslavs Minajevs.

Nākamo OHL regulārā čempionāta kārtas spēli HK “Zemgale/LLU” aizvadīs 14.novembrī izbraukumā pret vietējo HK “Prizma”. Spēles sākums pulksten 19.00.

HK “Zemgale/LLU” sezonas pirmajās 11 spēlēs nebija spējusi uzvarēt turnīra tabulā pirmajās trīs vietās esošās komandas, tādējādi ieņēma ceturto pozīciju, bet iepriekšējā spēlē Jelgavas ledus hallē Haralda Vasiļjeva vadītā komanda pierādīja, ka ir gatava risināt augstus uzdevumus – 6:2 graujošs panākums pret sezonu lieliski iesākušo Liepājas vienību. Sestdien komanda viesojās pie Latvijas čempiones “Kurbada”.

4.novembra spēles sākumā katra no komandām pa reizei uzspēlēja skaitliskajā vairākumā, taču rezultāts uz tablo nemainījās. Devītajā minūtē Reiņa Petkus sargātajos vārtos ripu raidīja viens no visu laiku labākajiem Latvijas centra uzbrucējiem Jānis Sprukts (0:1). Trešdaļas atlikušajā daļā arī “Zemgale/LLU” izveidojās vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, tiesa, pievīla realizācija, kā rezultātā pēc 20 minūtēm viesi bija iedzinējos ar minimālu 0:1.

Otrais periods sākās līdzīgi kā pirmais un atkal komandas neizmantoja savas iespējas vairākumā, tomēr 34.minūtē Kristaps Legzdiņš panāca izlīdzinājumu (1:1) – otrā trešdaļa aizritēja pat ar nelielu Jelgavas hokejistu pārsvaru. Trešajā trešdaļā mājinieki radīja lielu spiedienu uz jelgavnieku vārtiem, bet kopējiem komandas spēkiem “Zemgale/LLU” rezultātu noturēja un aizcīnījās līdz papildlaikam, kurā rezultāts arī nemainījās (1:1).

Pēcspēles metienu sērijā katra komanda izpildīja pa sešiem metieniem, ievadā precīzi metot mājiniekam Edgaram Brancim un mūsējam Imantam Leščovam, bet nākamais un pēdējais realizētais izgājiens padevās Vjačeslavam Minajevam, viesiem svinot panākumu ar 2:1.

Kurbads – Zemgale/LLU 1:4 (1:0; 0:1; 0:2)

Vārti 08:51 Sprukts (Lavrovs, Zolmanis) 1:0, 33:19 Legzdiņš (Bernhards, Kostjuks) 1:1, 65:00 Minajevs (PM) 1:2.

Soda minūtes: 22:18

Metieni: 26:21

Vārtsargi: Čalpa – Petkus