Sākumlapa JaunumiSportsOPTIBET HOKEJA LĪGA / LATVIJAS ČEMPIONĀTS HOKEJĀ
OPTIBET HOKEJA LĪGA / LATVIJAS ČEMPIONĀTS HOKEJĀ
06/02/2018

HK “Zemgale/LLU” punktus negūst! Nākamā spēle 10.februārī!

Optibet Hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas turnīrā otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi Jelgavas hokeja kluba “Zemgale/LLU” komanda, kas viesos 3.februārī desmit vārtu spēlē ar rezultātu 3:7 (0:2, 1:1, 2:4) piekāpās “Liepāja/Optibet” vienībai. Pa vārtiem jelgavnieku labā guva Kristaps Millers, Ričards Bernhards un Olafs Aploks.

Nākamo OHL regulārā turnīra kārtas spēli HK “Zemgale/LLU” aizvadīs sestdien, 10.februārī Jelgavas ledus hallē. Mājinieki pulksten 16.15 tiksies ar HK “Kurbads”.

Sezonas otrajā pusē Jelgavas komanda jūtami zaudējusi enerģiju, tāpēc pēdējās spēles bijušas ļoti sarežģītas un samocītas. Ja pastarītes izdevās uzvarēt ar minimālu 3:2, tad pret čempionāta līderi “Mogo” nebija pilnīgi nekādu variantu un tika piedzīvota pamatīga sagrāve ar rezultātu 1:8. Krietni spēli ietekmējuši arī daudzie savainojumi, tādējādi jelgavniekiem jāspēlē trīs maiņas, kas attiecīgi arī samazina iespējas spēlēt ātru hokeju.

Tāpat kā visas pārējās čempionāta komandas arī “Liepāja/Optibet” jelgavnieki šosezon bija spējuši uzvarēt, bet šajā brīdī, pie tam vēl izbraukumā, favorīti bija mājinieki. 3.februāra spēles pirmā trešdaļa aizritēja ar itin lielu Liepājas vienības pārsvaru, bet pirmie vārti tika gūti tikai 12. minūtē, kad vairākumā izcēlās Māris Miezis. Nepilnu minūti vēlāk ripu Reiņa Petkus sargātajos vārtos raidīja Normunds Vībāns, tādējādi pēc spēles pirmās trešdaļas viesi bija iedzinējos ar 0:2.

pacīnīties par punktiem.

45.minūtē Ričards Bernhards Jelgavas vienību atkal pietuvoja rezultātā līdz minimumam (2:3), bet drīz vien sekoja Liepājas hokejistu atbilde – 2:4. 53. minūtē izcēlās Aleksandrs Novikovs, tādējādi izšķirot spēles likteni – 2:5. Ātri izdevās atkal tikt līdz divu vārtu deficītam, kad Olafs Aploks individuāli ieslidoja zonā un mirkli vēlāk izpildīja spēcīgu metienu (3:5). Vienā no nākamajiem uzbrukumiem Miezis guva otros vārtus spēlē, par ko ļoti neapmierināts bija Petkus, triecot savu nūju pret vārtu konstrukciju (3:6). Izskaņā liepājnieki pievienoja vēl vienus vārtus un savā kontā droši ierakstīja trīs punktus – 3:7.