1.3 °C, 2.5 m/s, 92.1 %

Sākumlapa JaunumiStarptautiskais džudo turnīrs “Sigulda 2019”
Starptautiskais džudo turnīrs “Sigulda 2019”
18/02/2019

No 16. līdz 17.februārim Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas džudisti piedalījās ikgadējā džudo turnīrā “Sigulda 2019”. Starptautiskajā džudo turnīrā piedalījās cīkstoņi no 5 valstīm: Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Saūda Arābijas un Latvijas. Treneru Kima Usačeva un Gunta Malēja audzēkņi cīnījās 4 vecuma grupās un mājās pārveda 6 medaļas, no kurām 2 zelta.

U-14 vecuma grupā, svara kategorijā līdz 46 kg, 14 dalībnieku konkurencē 3.vietu ieguva Sergejs Adatiņš. U-16 vecuma grupā, svara kategorijā līdz 66 kg, 12 džudistu konkurencē par čempionu kļuva Artūrs Gorņiks. Vecākajā vecuma grupā U-18 – svara kategorijā līdz 81 kg – čempiona titulu un pirmo vietu izcīnīja Marks Sutika. Svara kategorijā līdz 73 kg otrajā vietā palika Ņikita Skorbenko. Svara kategorijā līdz 90 kg otro vietu ieguva Edgars Dukaļskis, bet trešajā vietā palika Marks Sutika. Treneri ir apmierināti ar audzēkņu rezultātiem.

Informācija un foto: Treneris K.Usačevs