Sveic aizvadītā gada nogalē piedzimušos mazuļus

09.02.2018.

Jelgavnieku saimē uzņemti 114 mazuļi, kas pasaulē nākuši aizvadītā gada nogalē un šā gada pirmajās dienās – viņu vidū arī pieci dvīņu pāri. «Novēlu, lai laimes mirklis, ko esat sajutuši, ģimenē ienākot bērniņam, ir mīlestības pilns. Lai jaunā paaudze aug, lepojoties ar savu ģimeni, pilsētu un valsti,» uzrunājot ģimenes, ceturtdien sacīja Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, piebilstot – gandarījumu sniedz fakts, ka pērn pilsētā dzimstība pārsniedza mirstību.


Jaunie vecāki Aļina un Sergejs mazo jelgavnieku sveikšanas pasākumā piedalījās jau otro reizi – šodien jelgavnieku vidū uzņemts viņu otrais bērniņš Ksenija.

 

Savukārt jelgavniece Jana norādīja, ka šodien viņas meitiņai Jekaterinai dāvinātā karotīte viņas ģimenei ir jau trešā, un Jana stāsta, ka izmantos to praktiski, lai tai nav vien simboliskas nozīmes.

 

Jāpiebilst, ka tradīcija jaundzimušajiem jelgavniekiem dāvināt karotīti ar iegravētu pilsētas nosaukumu, simboliku un dzimšanas gadu ir iedibināta 2003. gadā. Vecāki, kuri šodien nevarēja ierasties uz svinīgo pasākumu, pilsētas piemiņas karotītes var saņemt pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Lielajā ielā 11.

 

Vairāk foto šeit.

 

Foto - Ivars Veiliņš, Jelgavas Vēstnesis

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies