Tornī veidos Sv.Valentīndienas kartiņas Lettering stilā

11.02.2019. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Otrdien, 12.februārī pulksten 18 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs piedāvā iespēju apmeklēt nodarbību “Valentīndienas apsveikuma kartiņu izgatavošana Lettering stilā” jaunā cikla “Radītprieks” ietvaros Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī.

Cikla nodarbību vadīs meistare Laura Trankale, kura stāstīs par populāro lettering zīmēšanas stilu, kas ir burtu izzīmēšana ar īpašiem flomāsteriem-marķieriem dažādās formās uz dažādām virsmām. Tāpat nodarbībā varēs uzzināt par papīru veidiem apsveikumu kartiņām, gūt idejas gaumīgiem novēlējumiem un apgūt dažādus knifus, kā skaisti zīmēt un kā attīstīt kaligrāfiskās prasmes.

 

Nodarbības laikā varēs izgatavot vienu līdz divas mūsdienīgas apsveikuma kartiņas sirds formā,  ar izzīmētiem burtiem lettering stilā un sev vēlamu tekstu. Lai piedalītos nodarbībā, priekšzināšanas nav nepieciešamas. Visi materiāli nodarbībai tiks nodrošināti.

 

Nodarbības cikla “Radītprieks” ietvaros Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī notiek reizi mēnesī – tuvākajās nodarbībās martā varēs iemācīties apgūt mezglošanu un darināt gaismas ķermeni, bet aprīlī radīt sutažas rotas.

 

Nodarbība “Valentīndienas apsveikuma kartiņu izgatavošana Lettering stilā” notiks otrdien, 12.februārī, pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1. Dalības maksa 20 EUR. Visi nodarbībai nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti. Pieteikšanās nodarbībai pa tālruni 63005445 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies