Uzticību Latvijai sola desmit jaunie pilsoņi

09.11.2017.

Jelgavas pilsētas domē šodien tika sveikti desmit jaunie Latvijas pilsoņi, kuri pilsonību ieguvuši naturalizācijas kārtībā. Svinīgo uzrunu teica Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, pēc tās naturalizētie pilsoņi sniedza solījumu par uzticību, godprātību un lojalitāti Latvijai.

Solījums tiek dots pēc tam, kad pretendenti jau ir nokārtojuši visus nepieciešamos eksāmenus pilsonības saņemšanai, un šoreiz uzticību Latvijai solīja Andrejs Aleknavicus, Jaroslavs Kravčuks, Gaļina Litvina, Igors Petročenkovs, Jevgēnijs Šaverda, Viktors Vasins, Maksims Čertovs, Viktorija Iļjina, Larisa Ciunele un Valentīna Ponomarenko.

 
SOLĪJUMS:
Es (vārds, uzvārds), dzimis/-usi (datums), kļūstot par Latvijas pilsoni, apsolu būt uzticīgs/-a Latvijas Republikai. Apņemos būt lojāls/-a Latvijai un godprātīgi pildīt Latvijas Republikas Satversmi un likumus. Solos aizstāvēt Latvijas valsts neatkarību, stiprināt latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, godīgi dzīvot un strādāt, lai vairotu Latvijas valsts un tautas labklājību. Apliecinu, ka mana rīcība nekad nebūs vērsta pret Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē

 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies