VID organizē bezmaksas semināru

08.11.2017.

Valsts ieņēmumu dienests (VID) aicina sabiedriskā labuma organizācijas, nevalstiskās organizācijas un citus interesentus uz bezmaksas informatīvu semināru par tēmu “Sabiedriskā labuma organizāciju uzraudzības aktualitātes”, kurš norisināsies 5. decembrī pulksten 10 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33 (1. stāvā).

Semināra laikā tiks apskatītas tādas tēmas, kuras aktuālas tieši Sabiedriskā labuma organizācijām. VID speciālisti vērsīs uzmanību uz biežāk sastopamajām kļūdām aizpildot gada pārskatus un sniegs skaidrojumus – kā no tām izvairīties. Semināra apmeklētāji saņems individuālās atbildes uz viņus interesējošiem jautājumiem par Sabiedriskā labuma organizācijām.

 

Semināra tēmas:

  • sabiedriskā labuma organizāciju darbības vispārējie nosacījumi;
  • sabiedriskā labuma organizāciju darbības pārskatu aizpildīšanas kārtība un būtiskākās pārskatu aizpildīšanas kļūdas;
  • atbildes uz jautājumiem.

 

Pieteikšanās dalībai seminārā līdz 30. novembrim, aizpildot elektronisko anketu VID tīmekļa vietnē www.vid.gov.lv sadaļa “Notikumi”.

Informācijas tālr.: 67121838, 67121842. Individuālos jautājumus, uz kuriem atbildes tiks sniegtas semināra laikā, jānorāda, aizpildot semināra dalībnieka elektronisko anketu vai sūtot uz e-pasta adresi SLK@vid.gov.lv.

 

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē 

 

 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies