Sākumlapa JaunumiSportsVK “BIOLARS/JELGAVA” BALTIJAS VOLEJBOLA LĪGĀ
VK “BIOLARS/JELGAVA” BALTIJAS VOLEJBOLA LĪGĀ
05/02/2018

Jelgavnieki piedzīvo zaudējumu! Nākamā spēle 17.februārī!

Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas regulārās sezonas turnīrā 4.februārī spēli kā pa viļņiem aizvadījusi Jelgavas vīriešu volejbola komanda “Biolars/Jelgava”. Mājinieki Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) četros setos ar 1:3 (25:27, 25:14, 18:25, 23:25) piekāpās viesiem no Rakveres. Jelgavnieku rindās diagonāles pozīcijas spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis šo spēli noslēdza ar 19 gūtiem punktiem, 11 punkti Vitālijam Cinnem, bet desmit pievienoja Aivis Āboliņš.

Nākamo Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas spēli VK “Biolars/Jelgava” aizvadīs 17.februārī Zemgales Olimpiskajā centrā pret “RTU/Robežsarde” komandu. Spēles sākums pulksten 19.00.

Iepriekšējās spēles

Straujiem soļiem noslēgumam tuvojas arī Baltijas volejbola līgas regulārās sezonas turnīrs. Pēc šīs nedēļas nogales spēlēm jelgavniekiem vēl atliks piecas spēles. Par vietu izslēgšanas turnīrā jeb labāko astoniekā VK “Biolars/Jelgava” uztraukties nav pamata, bet vēl atliek cīņa par izdevīgāku pretinieku ceturtdaļfinālā, tiesa, jāsaka, ka spēcīgākās astoņas vienības ir krietnu soli priekšā pārējam sešiniekam, tāpēc nekas viegls negaida jebkurā gadījumā.

Rakvere šosezon ir itin labi nokomplektēta komanda, kas jau ir garantējusi vietu ceturtdaļfinālā. 4.februāra spēles pirmais sets aizritēja ļoti līdzīgā cīņa, vairākās spēles komponentēs jelgavnieki pat bija labāki, bet igauņi krietni agresīvāk servēja un trīs punktus guva ar servi. Ar 25 punktiem panākumam setā nepietika, bet izskaņā nedaudz mierīgāki un pārliecinātāki bija viesi – 25:27.

Pēc tik smaga spēles pirmā seta igauņiem spēle pajuka, bet jelgavniekiem sasniedza izcilu uzbrukumu realizācijas procentu (72.2). Skaidrs, ka pret šādu “Biolars/Jelgava” uzbrukumu Igaunijas volejbolistiem nebija nekādu variantu – 25:14. Tikpat loģiski, ka šādā līmenī turpināt nebija iespējams. 29.2% uzbrukumu realizācija trešajā setā un sagrāve ar 18:25. Ceturtajā setā ilgāku laiku jelgavnieki bija vadībā, taču galotnē zaudēja iniciatīvu un piekāpās ar 23:25.

BALTIJAS “Credit24” MEISTARLĪGAS TABULA

Uzziņai

Jelgavas vīriešu volejbola komanda 2017./2018.gada sezonā startē ar jaunu sastāvu, kuras kodolu veido – Arvis Zelčs, Viktors Korzenevics, Uģis Dombrovskis, Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis, Aigars Sniedzāns, Kārlis Pauls Levinskis, Kārlis Volodins, Maksims Morozovs, Vitālijs Cinne un Mārcis Jirgensons. VK “Biolars/Jelgava” galvenais treneris arī šogad ir pieredzējušais Juris Deveikuss, trenera asistents Guntis Atvars, menedžeris Andrejs Jamrovskis, fizioterapeite Liena Glācniece.

Informācija: LVF, K.Upenieks