Sākumlapa JaunumiSportsVK “Biolars/Jelgava” Baltijas volejbola Rīgā
VK “Biolars/Jelgava” Baltijas volejbola Rīgā
19/02/2018

Jelgavnieki punktus negūst! Nākamā spēle 24.februārī!

Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas regulārās sezonas turnīrā divpadsmito zaudējumu šosezon piedzīvojusi vīriešu volejbola komanda “Biolars/Jelgava”, kas Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) Jelgavā aizvadīja tikai vienu labu setu un četru setu spēlē ar rezulta’tu 1:3 piekāpās galvaspilsētas komandai VK “RTU/Robežsardze”. Rezultatīvākais mājiniekiem ar 12 punktiem bija pirmā tempa uzbrucējs Gatis Slavēns.

Nākamo Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas spēli VK “Biolars/Jelgava” aizvadīs sestdien, 24.februārī izbraukumā. Jelgavnieki viesosies pie Lietuvas komandas “EMI SM Dubysa”. Spēles sākums pulksten 17.00.

Piecas spēles līdz regulārās sezonas noslēgumam “Biolars/Jelgava” ar bilanci 10-11 atradās turnīra tabulas astotajā vietā 14 komandu konkurencē. Tieši astoņas komandas piedalīsies izslēgšanas turnīra sacensībās, sākot ar ceturtdaļfināla fāzi. Tuvāko sekotāju “Jarvamaa” jelgavnieki apsteidza par trīs uzvarām, bet rīdzinieki atradās vienu pozīciju augstāk ar bilanci 11-10 un bija vienīgā vēl patiešām reāli apsteidzamā komanda, lai ceturtdaļfinālā izvairītos no spēles ar regulārā turnīra uzvarētāju.

17.februāra spēles pirmajā setā jelgavniekiem bija ļoti vājš uzbrukumu realizācijas procents (30.8%), kas liedza pacīnīties par uzvaru setā, lai arī pretinieki lielus brīnumus laukumā nedemonstrēja – 20:25. Spēle kā pa viļņiem VK “Biolars/Jelgava” bijusi raksturīga visas sezonas gaitā, pie tam tas novērots arī iepriekšējās sezonās. Otro setu mājinieki jau aizvadīja krietni labāk – bija teicama serve, ļoti labs uzbrukums, un tas viss ļāva gūt panākumu otrajā nogrieznī ar graujošu 25:17.

Lielāko treša seta daļu “Biolars/Jelgava” bija iedzinējos ar četriem punktiem, bet izskaņā izdevās parūpēties par saspringtu galotni – diemžēl minimāls zaudējums ar 23:25. “RTU/Robežsardze” pārliecinošāku sniegumu demonstrēja arī spēles ceturtajā setā, apliecinot savu nelielo favorītu statusu un uzvarot ar 25:19.

Ar 12 punktiem Jelgavas komandā rezultatīvākais bija pirmā tempa uzbrucējs Gatis Slavēns, pa 11 punktiem guva Aigars Sniedzāns un Kārlis Pauls Levinskis, bet vēl desmit pievienoja Vitālijs Cinne. Ar deviņiem punktiem spēli pabeidza Andris Zadovskis, bet astoņiem – Mārcis Jirgensons.

BALTIJAS “Credit24” MEISTARLĪGAS TABULA

Uzziņai

Jelgavas vīriešu volejbola komanda 2017./2018.gada sezonā startē ar jaunu sastāvu, kuras kodolu veido – Arvis Zelčs, Viktors Korzenevics, Uģis Dombrovskis, Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis, Aigars Sniedzāns, Kārlis Pauls Levinskis, Kārlis Volodins, Maksims Morozovs, Vitālijs Cinne un Mārcis Jirgensons. VK “Biolars/Jelgava” galvenais treneris arī šogad ir pieredzējušais Juris Deveikuss, trenera asistents Guntis Atvars, menedžeris Andrejs Jamrovskis, fizioterapeite Liena Glācniece.

Informācija: LVF, K.Upenieks