5.7 °C, 2.4 m/s, 95.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsVK “Biolars/ Jelgava” jaunā sezona
VK “Biolars/ Jelgava” jaunā sezona
30/11/2017

Šī gada Latvijas kausa izcīņas ietvaros 29.novembrī Zemgales Olimpiskajā centra (ZOC) formalitātes jau pirmajā setā nokārtoja volejbola klubs “Jēkabpils lūši”, kas pusfināla sērijas noslēdzošajā spēlē spēlē ar rezultātu 3:1 (14, -20, 25, 18) pārspēja volejbola kluba “Biolars/Jelgava” vienību. Pēc panākuma trijos setos pirmajā spēlē savā laukumā, Jēkabpils volejbolisti nodrošinājuši dalību finālā (uzvarot divu spēļu summā ar 6:1). Jelgavniekiem nākamā Baltijas līgas spēle 2.decembrī!

Nākamo Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas spēli VK “Biolars/Jelgava” aizvadīs 2.decembrī izbraukumā Igaunijā, kad tiksies ar vietējo “TTU” komandu.

VK “Biolars/Jelgava” Latvijas kausa mājas spēles pirmajā setā ilgāku laiku rezultāts attīstījās līdzīgi, otrajā tehniskajā pārtraukumā mājiniekiem dodoties pie 14:16 deficīta. Pēc tam uz serves līnijas stājās Armands Āboliņš, kurš veica deviņas lieliskas serves pēc kārtas – nestrādāja ne servju uzņemšana, ne cēlieni, un jelgavnieki zaudēja ar 14:25. Atlikušajai spēles daļai vairs nozīmes divu spēļu summā nebija, un abas komandas varēja spēlēt atbrīvoti.

Pēc tik veiksmīga spēles pirmā seta un fināla nodrošināšanas Jēkabpils spēle vairs nebija tik pārliecinoša, un “Biolars/Jelgava” otro setu uzvarēja ar 25:20. Turpinājumā abu komandu galvenie treneri deva iespēju rezervistiem, un šādā cīņā viesi bija pārāki (27:25, 25:18), izcīnot panākumu četru setu spēlē.

Jelgavas vienības sastāvā rezultatīvākais ar 11 punktiem bija Mārcis Jirgensons. Astoņi punkti Kārlim Paulam Levinskim, septiņi Gatim Slavēnam, bet pa sešiem pievienoja Jevgēņijs Vjatkins, Aivis Zelčs un Vitālijs Cinne.

Uzziņai

Jelgavas vīriešu volejbola komanda 2017./2018.gada sezonā startē ar jaunu sastāvu, kuras kodolu veido – Arvis Zelčs, Viktors Korzenevics, Uģis Dombrovskis, Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis, Aigars Sniedzāns, Kārlis Pauls Levinskis, Kārlis Volodins, Maksims Morozovs, Vitālijs Cinne un Mārcis Jirgensons. VK “Biolars/Jelgava” galvenais treneris arī šogad ir pieredzējušais Juris Deveikuss, trenera asistents Guntis Atvars, menedžeris Andrejs Jamrovskis, fizioterapeite Liena Glācniece.