6.4 °C, 0.9 m/s, 44.3 %

Sākumlapa JaunumiSportsVK “Biolars/Jelgava” jaunā sezona
VK “Biolars/Jelgava” jaunā sezona
16/11/2017

Izbraukuma spēli Credit24 Meistarlīgā (iepriekš Baltijas volejbola līga) šī gada 11.novembrī Rīgā aizvadījis Jelgavas vīriešu volejbola klubs “Biolars/Jelgava”, kurā viesi tikās ar vietējo “RTU/Robežsardze” komandu. Jelgavniekiem nākamā mājas spēle 18.novembrī.

Ļoti līdzīgā cīņā visu triju setu galotnēs labāki šoreiz bija mājinieki, kas rezultātā uzvarēja ar 3:0 (22, 23, 20). Rezultatīvākie Jelgavas volejbolisti ar 11 punktiem Viktors Koržeņevičs, ar 10 punktiem Kārlis Pauls Levinskis, taču abiem kopā 13 kļūdas uzbrukumā.

Nākamo Credit24 Meistarlīgas kārtas spēli VK “Biolars/Jelgava” aizvadīs 18.novembrī Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC), kur Jelgavas komanda pulksten 18.00 uzņems Lietuvas vienību “EMI SM Dubysa”.

Latvijas Volejbola federācija (LVF) parakstījusi sadarbības līgumu ar SIA “IPF Digital Latvia” (pieder zīmols Credit24), vienojoties, ka Credit24 kļūst par Baltijas līgas ģenerālsponsoru. Noslēdzot sadarbības līgumu ar IPF Digital Latvia līga iegūst jaunu oficiālo nosaukumu – Credit24 MEISTARLĪGA.

VK “Biolars/Jelgava” sezonas ievadā uzvarēja četras no pirmajām piecām spēlēs, tādā veidā izvirzoties turnīra tabulas līderpozīcijās. Itin pateicīgs ievadā bija arī kalendārs, jo nebija jāspēlē pret spēcīgākajām Igaunijas komandām, kā rezultātā varēja gaidīt, ka sezonas turpinājumā uzvaras varētu krāties nedaudz grūtāk.

Līdz 11.novembra vakaram Jelgavas komanda bija zaudējusi pēdējās trīs spēles. Pret Rīgas komandu mača pirmajā setā jelgavnieki pieļāva septiņas kļūdas uzbrukuma sitienos, kas ir krietni par daudz, lai cerētu uz pozitīvu iznākumu seta beigās. Jāsaka gan, ka arī pretinieki spēlēja itin vāji, tādējādi mūsējiem zaudējums ar pieklājīgu 22:25.

Arī otrajā setā rīdzinieki neko spīdošu nerādīja, viesiem pat bija labāks uzbrukumu realizācijas procents, tiesa, pretinieki atkal mazāk kļūdījās, kā rezultātā mūsējiem zaudējums spraigā galotnē ar 23:25. Trešais sets jau aizritēja ar lielāku mājinieku pārsvaru un līdzīgas izskaņas nemaz nebija – 20;25.

Jelgavas vienības sastāvā šajā mačā rezultatīvākais ar 11 punktiem bija Viktors Koržeņevics, bet ne tik spilgtu sniegumu šoreiz demonstrēja diagonāles pozīcijas spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis, iekrājot desmit punktus.