4.1 °C, 2.5 m/s, 86.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsVK “Biolars/Jelgava” jaunā sezona
VK “Biolars/Jelgava” jaunā sezona
07/11/2017

Baltijas volejbola līgas regulārās sezonas turnīrā divas izbraukuma spēles aizvadījis Jelgavas vīriešu volejbola klubs “Biolars/Jelgava”. Jelgavnieki 4.novembrī neizmantoja iespēju turnīra tabulā pārspēt “Jēkabpils lūšus” un kļūt par labāko Latvijas komandu līgā, jo ar rezultātu 1:3 (20, -23, -12, -20) piekāpās vietējai “BIGBANK Tartu” komandai . Nākamā spēle 11.novembrī.

Rezultatīvākais viesiem šajā spēlē Kārlis Pauls Levinskis ar 15 gūtajiem punktiem. Svētdien, 5.novembrī VK “Biolars/Jelgava” piedzīvojo vēl vienu neveiksmi, kad trijos setos ar 0:3 (-18, -22, -17) piekāpās “Rakvere” VK. Rezultatīvākais jelgavnieku rindās jau ierasti bija Kārlis Pauls Levinskis ar 12 punktiem.

Nākamās Baltijas volejbola līgas kārtas spēles VK “Biolars/Jelgava” aizvadīs 11.novembrī Rīgā, 49. vidusskolas sporta zālē pret “RTU/Robežsardzi”. Spēles sākums pulksten 16:00.

5.novembra spēles pirmajā setā VK “Biolars/Jelgava” nespēja pretiniekus izsist no kvalitatīvas servju uzņemšanas, kā rezultātā Rakveres volejbolisti sasniedza izcilu uzbrukumu realizācijas procentu (73,7). Skaidrs, ka pie šādā pretinieku uzbrukuma cīnīties par uzvaru setā ir praktiski neiespējami – 18:25.

Divus setus šādā līmenī Rakveres spēlēt nespēja, bet vienalga demonstrēja labu volejbolu. Šoreiz seta rezultāta attīstība bija līdzīgāka. Pretinieki nedaudz veiksmīgāk spēlēja blokā, mazāk kļūdījās servēs un uzvarēja arī otro setu (25:22). Trešajā nogrieznī jelgavniekiem jau vairs nebija nekādu variantu (17:25), tādējādi no Igaunijas mājās jābrauc bez izcīnītiem punktiem.

Kārlis Pauls Levinskis bija rezultatīvākais mūsu komandas volejbolists ar 12 punktiem, astoņus pievienoja Aivis Āboliņš. Pieci punkti Gatim Slavēnam, četri Mārcim Jirgensonam, bet pa diviem Viktoram Koržeņevicam, Aigaram Sniedzānam un Vitālijam Cinnem.

Turnīra tabula

Jelgavas vīriešu volejbola komanda 2017./2018.gada sezonā startē ar jaunu sastāvu, kuras kodolu veido – Arvis Zelčs, Viktors Korzenevics, Uģis Dombrovskis, Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis, Aigars Sniedzāns, Kārlis Pauls Levinskis, Kārlis Volodins, Maksims Morozovs, Vitālijs Cinne un Mārcis Jirgensons. VK “Biolars/Jelgava” galvenais treneris arī šogad ir pieredzējušais Juris Deveikuss, trenera asistents Guntis Atvars, menedžeris Andrejs Jamrovskis, fizioterapeite Liena Glācniece.